Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért szeretsz imádkozni?

Miért szeretsz imádkozni?

Figyelt kérdés

2023. jan. 7. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Mert jó dolog.
2023. jan. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Lucifer-666 ***** válasza:
5%
Zsetonért.
2023. jan. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az imával közelebb érzem magam a nyolcadik szférához.
2023. jan. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 KZitus ***** válasza:
95%

Szia

Miért szeretsz beszélgetni egy hozzád közel álló személlyel?

Senki sem áll közelebb az emberhez, mint Isten. Ez még akkor is isgaz, ga ez az "állás" egyoldalú.

Isten várja, hogy közeledjünk hozzá. „Közeledjetek az Istenhez, és ő közeledni fog hozzátok” Jakab 4:8.

2023. jan. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 jácint78 ***** válasza:

templomban gyerekkent nem ertettem miert ismetlik a sablon imakat... kesobb agykontrolban talalkoztam a tudatom megtisztitasaval... ha sikeres akarsz lenni gondolkozz magadrol ugy mintha mar megkaptad volna...

Gyuli ben jol esett tudni hogy a hangosan imadkozo emberek tippeket adnak istennek hogy kedvezobben alakuljon amiert imadkoznak..

Sokat vivodtam miert jo nekem ha kozben jarok olyan dolgokert amire nincs keszsegem befolyasom...

Ma mar rutin ha felebredek megtervezem a napomat kerem az istenseg aldasat bolcsesseget es optimista modon mantrakat idezek egeszsegem kitartasom krisztushoz melto jellemem maradjon es tudjak uralkodni erzeseimen..

Ez mar imadsag... mint job a gyermekeit megaldotta...

Es fontos hogy harmonikus rendet nem a veletlenre bizom hanem egy foldon kivuli inteligens varazsereju angyalra...

....

2023. jan. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az imával kapcsolatos kérdésekben ez a Biblia könyv a legmegbízhatóbb forrás. Számos hűséges férfi és nő imáját jegyezték fel benne, akik vigaszért, vezetésért, megbocsátásért imádkoztak, és azért, hogy választ kapjanak az élet legnehezebb kérdéseire (Zsoltárok 23:3; 71:21; Dániel 9:4, 5, 19; Habakuk 1:3). Bár az imáik sok mindenben különböztek, egyvalami mégis közös volt bennük. Ez a valami pedig – jóllehet a mai világban gyakran úgy gondolják, nincs nagy jelentősége – alapvetően fontos ahhoz, hogy az ima meghallgatásra találjon, és nem más, mint hogy tudták, kihez kell imádkozni.
2023. jan. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért szeretek imádkozni, mert szeretem Istent és közel akarom magamat érezni Hozzá és bensőségesen megismerni Őt. :)
2023. febr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hello


Én rendszeresen szoktam imádkozni. Betanultat csak egyet, a miatyánkot. Viszont saját szavaimmal annál többet. Imádkozás=beszélgetés Istennel.

2023. febr. 5. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!