Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tényleg babona lehetett vagy...

Tényleg babona lehetett vagy véletlen egyybeesés?

Figyelt kérdés
Elindultam valahova de útközben eszembejutott, hogy elfelejtettem a szájmaszkomat és visszamentem a lakásba, de akkor éreztem, hogy ebből baj lehet de nem törődtem vele. Végül beleléptem kutyasz.rba és valahol végig is húztam, elég kínos volt de olyan érzésem van mintha emiatt lett volna. Máskor is volt hogy visszamentem miután kiléptem a lakásból és valami balul sült el de ritka. Viszont utána volt néhány szerencsém így szerencsésnek fogom fel de balszerencse volt előzménye...Máskor ha nem megyek vissza a lakásba, sose történt ilyesmi. Ki mennyire hisz ebben? Volt e valakivel hasonló? Lehet babona? Vagy minek szokták ezt hívni?

2023. jan. 12. 02:23
 1/5 A kérdező kommentje:
-Előző kutyagumis kérdés is az enyém de most más a kérdés témája mint az előző. Így légyszi ezt ne említsétek :)-köszi.
2023. jan. 12. 02:24
 2/5 anonim ***** válasza:
figyelmetlenség
2023. jan. 12. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerencsésnek mondhatod magad, hogy csak kutyasz.rba léptél bele.


Ismerősöm - szintén figyelmetlenségből - tehénylepénybe lépett, megcsúszott és bele is ült.

A te eseted mi ehhez képest?

2023. jan. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha vissza kell mennem valamiért, én mindig leülök, elszámolok 10-ig, majd csak aztán folytatom az utam. Babona, nem babona, én hiszek abban, hogy ez a biztos :D
2023. jan. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 fersk ***** válasza:

Igen, szerencsés.

Rövidlátó gombász fehéret lát, megkóstolja - csiperke. Barnát lát, megkóstolja - sz@r. - De jó, hogy nem léptem bele - kiáltja.

2023. jan. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!