Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Auratisztításnak van gyakorlat...

Auratisztításnak van gyakorlati haszzna?

Figyelt kérdés
2023. febr. 10. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Az egész világunk információból és energiából áll, szóval nagy eséllyel napi szinten összeszednek az emberek valami vacak információt, ami lehúzza, rombolja, megcsapolja az általános energiaszintüket és a harmóniájukat.


Nem tudom milyen az auratisztítás, de mindenkinek érdemes lenne naponta-pár naponta valamilyen meditációt csinálni, ami kicsit megtisztítja önmagukat.


Pl kényelmesen ülve behunyva a szemünket elképzelni hogy egy hófehér, vakítóan fényes fényoszlopban vagyunk, ami minden felesleges információt lemos rólunk, és feltölt minket. Ezt elég 1-2 percig elképzelni, megérezni, és ennyi.

Persze sok egyéb módszer van rá, megnövelni magunkat gondolatban a világegyetem méretére, fürödni és töltekezni a csillagok fényében, stb.

2023. febr. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Végre olvastam egy értelmes, értelmezhető leírást arról, hogy hogy kell meditálni...

👍

2023. febr. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Grimfox ***** válasza:
100%
Mivel az aurát maga az egyén szennyezi leginkább belülről, amíg a belső dolgokkal nem kezd valamit az ember, addig naponta tisztíthatja, és alig lesz látszatja. Ahogy az 1. írja, a meditáció hasznosabb, mert a belsővel, az emberi szellemmel foglalkozik, ahonnan a problémák fakadnak.
2023. febr. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Van haszna hosszútávon. Betegségek esetén gyorsabb a felépülés, jobb az általános állapot és közérzet, az emberek sokkal pozitívabb módon fognak feléd viszonyulni, hamarabb tesznek szívességeket és úgy általában sokkal kedvesebbek is.

Legalábbis én ezeket tapasztaltam.

2023. febr. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!