Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Igaza lehet Chukkának?

Igaza lehet Chukkának?

Figyelt kérdés

A Vadhajtásokon van egy 13.7K kommenttel és 148.6K like-al rendelkező csávó, aki nagyon komoly összefüggésekre mutat rá már egy jó ideje.


Kirakott most egy 5 képből álló dokumentum összefoglalót, hogy mi zajlik a felszín alatt, hogyan harcolnak a DeepState ellen a srácok:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Lehet, hogy elsőre nem minden tiszta, ezt ő is leírja, de érdemes elgondolkodni rajta.

Szerintem érdemes elolvasni a kommentjeit is, akár évekre visszamenőleg is, nagyon jó dolgokat ír, itt a profilja:


[link]



2023. febr. 12. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem, ez egy agyhalott.
2023. febr. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
7%
Nincs okom kételkedni, hiszen minden megnyilvánulásában orosz édestestvéreink mellett áll! 🇷🇺✌️
2023. febr. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Egy újszülöttnek minden új.


Amúgy jól tud fordítani az eredeti forrásokból, de hogy etikus-e sajátjaként közölni...

2023. febr. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mi az eredeti forrás?
2023. febr. 12. 11:56
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Neki a forrás a (főleg) Angol nyelvű internet: sok sok telegram csoport, gab, banned.video, bitchute, odyssey, stb.

Nem kell az eredetiig mennie, elég, ha az elérhető hírt lefordítja akár google-lal, deepl-lel. És s annak a magyarnak, akinek ezek nem elérhetőek már próféta. Sok ilyen figura van. Drábik a leghíresebb.

2023. febr. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
62%
Hát ahogy én látom legtöbb esetben "Oroszok az Igazság Oldalán". 😄
2023. febr. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NTBS ***** válasza:
Szerintem nem.
2023. febr. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!