Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mikor kezd valaki hinni a...

Mikor kezd valaki hinni a természetfeletti dolgokban?

Figyelt kérdés
Tapasztaltam már furcsa dolgokat, de semmi sem volt biztos jele, hogy léteznek természetfeletti lények. Jó lenne hinni abban, hogy a halál nem mindennek a végét jelenti, de talán túl racionális vagyok. Van itt esetleg olyan, aki szintén sokáig megkérdőjelezte ezt, de aztán történt valami nagyon egyértelmű?

2023. márc. 5. 05:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Voltak erre utaló jelek, én hiszek benne
2023. márc. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor kezdenék el hinni, ha kapcsolatba kerülnék eggyel. Vagy olyan dolgok történnének, amire nincs más magyarázat.
2023. márc. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindig akkor kezd hinni az ateista is, amikor a szeme előtt borul fel a kanapé a semmiből.

Mindig akkor kezdenek hinni az amberek, amikor történik valami Velük, főleg durva dolog.

2023. márc. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor olyan szürreálisan rossz dolgok történnek vele, amit a legdurvább, legnevetségesebb szappanopera is megirigyelne.
2023. márc. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem is történtek furcsaságok, előtte nem igazán hittem ilyesmiben, aztán meghalt az egyik közelebbi rokonom és utána voltak "jelek". Pl: amikor otthon néztem a tv-t az lekapcsolt magától majd visszakapcsoltam és megint lekapcsolt, ez olyan egymás után 3-4x történt meg, sem előtte sem utána a mai napig nem volt még egyszer ilyen (ez előtt azt hittem ilyen csak a filmekben van). Volt egy másik, ami durvább volt, ez pont aznap volt amikor a rokonom meghalt, akkor éjjel arra ébredtem, hogy egy fénygömb van előttem és morajlást is hallottam, annyira bexartam, hogy magamra húztam a takarót, aztán pár másodperc múlva abba maradt az a morajlás és eltűnt a gömb is. Ezt soha senkinek nem mondtam el, mert valószínűleg csak hülyének néznének.
2023. márc. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Én hiszek a természetfeletti dolgokban
2023. márc. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
Nem hiszek a természetfeletti dolgokban. Egyedül a földönkívüliek látogatásába hittem mintegy 30-35 éve, aztán azokat "igazoló" bizonyítékokról is sorra kiderültek, hogy hamisítványok.
2023. márc. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!