Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az ideális társ vagy ikerlángu...

Az ideális társ vagy ikerlángunk akik bevárják egymást haláluk előtt azok ugyanazon a fejlődési szinten mennek át, vagyis ugyanazon a szinten vannak, tudom, hogy a legnehezebb ez és életeken át szenvednek vele, de akkor lehet bármilyen kontinensen?

Figyelt kérdés
2023. márc. 5. 23:29
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ha EGY van, akkor bárhol lehet, még az is lehet hogy nem él a földön már, de az is hogy a szomszéd vagy hogy vele vagy és nem tudod még...nincsen semmilyen emberileg gyártott séma erre szerintem.
2023. márc. 5. 23:31
 2/14 A kérdező kommentje:
És mint fentebb írtam lehet akkor bármilyen kontinensen bármilyen nyelven beszélő és akkor még ha minden lehetséges még az is hogy nem más nemű, de ez a lélek számára egyáltalán mindegy...mert ott nincs olyan hogy nő vagy férfi :D
2023. márc. 5. 23:33
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Kezdjük ott, hogy nincs előre meghatározott ikerláng.


Egy párkapcsolat nagyon komplex és rengeteg esemény és egymást iránti odaadás befolyásolja. Idővel alakul ki és soha nem egy véges dolog.

2023. márc. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Akkor ha valóban így van, akkor ez közös elköteleződés kérdése,


de már régen is mondták, hogy mindenkinek van EGY társa; nem kettő nem 10; EGY

2023. márc. 5. 23:37
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

NINCS!


Előre elrendet társad nincsen.

2023. márc. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Szerintem is EGY van, akivel életeken át itt-ott találkozunk, de végső soron az a feladat, hogy visszakerülhessünk Istenhez, az a teljes eggyéválás.
2023. márc. 5. 23:39
 7/14 A kérdező kommentje:

Mindenkit lehet etetni hogy úgy van vagy nem úgy van...a legjobban ezt csak Isten tudja.


De igaz hogy minden kapcsolatra igaz lehet valamelyest az ami az ikerlángra. Az ikerláng inkább egy nagyobb dózisú fény...egy addig elérhetetlen isteni pecsét... ez tapasztalat!

2023. márc. 5. 23:53
 8/14 A kérdező kommentje:
Ezt nem fogja tudni neked megmondani a pénzlehúzó TV-s ezoguru vagy Balogh Béla vagy a prédikátor vagy egy zen mester sem...vagy az eddigi legnagyobb élő tudós, ez van.
2023. márc. 5. 23:55
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
Kategóriát tévesztettél a baromságiaddal.
2023. márc. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Te is, rendesen.
2023. márc. 5. 23:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!