Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Változtatna az érzelmeiden,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Molnarmarcell21 kérdése:

Változtatna az érzelmeiden, ha kiderülne, hogy a szerelmed ugyanazon nemű?

Figyelt kérdés
Biztos mindenkinek volt iskolában, munkahelyen nagy szerelme, akiért titokban vagy kevésbé titokban odáig volt akár évekig. Ha kiderülne a pasiról, hogy puncija van vagy a lányról, hogy valójában farka van, az egy csapásra kiölné belőled a szerelmet vagy ennyi idő után már nem számít, hiszen a személyiségét, a külsejét szereted és mindegy mi van a lába közt?

2021. ápr. 16. 05:45
A kérdező szavazást indított:
A személyiségébe/lelkébe/helyes arcába/jó testébe szerettem bele, elviselem, ha más van a lába közt
Az érzéseimen nem változtat, de így nem kezdenék kapcsolatba vele, bármennyire is fáj
Azonnal elmúlna az érzés, felnyílna a szemem
53 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy mi a kérdésed indíttatása?
2021. ápr. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
2021. ápr. 16. 06:55
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

nagyon jó kérdés de tényleg el gondolkodtattál. dr hause-ban volt hasonló hogy adott egy dögös pompom lány bekerül a kórházba stb és kiderül hogy az a baja hogy nem fejlődtek ki a heréi.Adnak neki valamit mert vagy ez vagy meg hal. Arra nem emlékszem hogy a pasija ott hagyja-e hehe pedig ez lett volna a lényeg de azt hiszem ott.


Szóval én nem igazán tudom pasiként nem tudnál vonzódik másik pasihoz de hasonló helyzetben ahol totál nem lehetne eldönteni hogy nő vagy pasi és bele szeretnék hát nem tudom .Az érzések nem változnának,de a kapcsoalt hát az már más.Esetleg ha a szex kikerül a dologból talán könnyebb lenne.

2021. ápr. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%

A transznemű emberek egy olyan lelki betegséget (meghasonlottságot) hordoznak magukban, hogy nehezen tudom elképzelni, hogy beleszeretnék egy ilyen emberbe. Meg aztán nő vagyok, szerintem egy nőt még nehezebb ilyen értelemben megváltoztatni.

Volt egy párom, férfi akiről kiderült hogy crossdresser. Nagyon összeillettünk de már ez is teljesen megölte a fizikai vonzalmat. A barátság nem múlt el, de ennyi. Fizikailag engem taszít ha valaki nem tudja elfogadni a saját nemét és nemi szerepeit. Emberileg megértem, sajnálom, de ennyi.

2021. ápr. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%

Nekem bejön a crossdressing, de kizárólag jàtékból, szívesen játszok férfit, pedig kifejezetten “nőies” nő vagyok.


Transzokkal sajnos nem tudok semmit elképzelni, eddig egyrészt mindig rájöttem élőben, sokszor kép alapján is látszik, másrészt.. nem vonz a női test, ha pedig súlyos dolgot titkol, akkor bekapcsol a vészjelzőm és elkezdek tartani tőle, oda a szerelem, mert oda a bizalom.

2021. ápr. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ott helyben kiölné!


Nekem gyerekkoromban(11-12 amikor kezdenek a hormonok dolgozni megjon a menstruacio stb) volt egy énekes szerelmem, imádtam a hangját stílusát, vele álmodoztam.


Amikor megtudtam hogy amúgy nő.., ott helyben kiábrándultam és mégcsak nem is fájt, magamban röhögtem az egészen

2021. ápr. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%

Férfiként írok.

Férfiből "könnyebb" nőt csinál mivel ugye csak egy "nyisszantás" ilyen tekintetben, viszont férfi testalkatra és arcra 99% hogy nem lesz olyan szép mint egy nő. Persze agyonsminkelheti magát és úgy javít egy fokot az arcon, de mindig sminkben lenni azért nem lehet. Tehát se az arc nem lesz nőies valószínűleg, se a testfelépítés.


Aki nőből lett férfi, ott egyszerűbb a helyzet ilyen tekintetben mert feminin jellegű arccal bőven lehet sikeres a nőknél. Sok sztár is elég nőies arccal van/volt megáldva, viszont alul nem fognak tudni neki olyat összehozni mint a valódi.


Igazából mindkét "transznak" megvan a maga nehézsége ilyen tekintetben.

Eltitkolni pedig 99% hogy nem lehet vagy max vak volt a másik.

2021. ápr. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Próbáljunk meg lehetőleg elméleti síkon maradni :)

Tegyük fel, hogy nem lehetne megkülönböztetni őket, egyedül akkor, amikor lekerül a bugyi/alsó.

2021. ápr. 16. 09:00
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért írtam le ezeket, mert azért ez nem így megy, hogy tiszta mintha olyan lenne és villámcsapásként elmondja, hogy ja amúgy nem is nő/férfi vagyok. Baromi látványos a legtöbb esetben.


Persze ha ennyire ragaszkodsz ehhez, akkor bárki mondhatja, hogy elméleti síkon már ilyenkor csalódnának az emberek mert egy hazugsággal kezdted a kapcsolatot, így ha alapból szimpatikus is lettél volna akkor már ezzel elrontod.


Alapból pedig ha tudják rólad, akkor meg nem feltétlen keresnek férfit női testbe zárva vagy fordítva, így pedig valószínű, hogy el se juttok ilyen érzelmi töltetig.


Remélem elég elméleti sík volt:)

2021. ápr. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%

Ha az "átváltozás" még kamaszkor előtt/elején megkezdődik, akkor nem látszik az emberen ránézésre, hogy más neműként született. Van egy angol(ul beszélő) youtuber, Blair White, keress rá, ő igazából férfiként született. Meg nem mondod róla a videói alapján. Esetében tényleg max akkor tudod meg, hogy nem nő, ha elmondja, mert neki (ha jól tudom) bizony nincs a bugyiban semmi rendkívüli.


Barátilag nekem semmi bajom nem lenne ezzel. De szerintem kiábrándulnék én is. Heteró vagyok, aki ráadásul gyerekeket is szeretnék. Akármilyen jól sikerült is a műtétek sorozata meg a hormonterápia, egy nőből lett férfi sosem lesz képes nekem gyereket nemzeni, innentől kezdve a kapcsolat kizárva, és őszintén szólva mivel én ezt a kérdést az ismerkedés legelején megbeszélem, ezért valószínűleg az érzelmi részig el se jutnék, így nincs minek elmúlnia. De tegyük fel, hogy munkahelyen megtetszik egy pasi, szerintem ha megtudnám róla, hogy nőnek született, nekem onnantól kezdve elmúlna a varázs.


Sajnálom nagyon a transzneműeket, mert iszonyú nehéz lehet így párt keresni, mindamellett, hogy nagyon sok elutasításban részesülnek úgy egyébként is az élet sok területén csak amiatt, akik, ugyanakkor nem tudok ellene tenni.

2021. ápr. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!