Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha valaki mindig ugyanazon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki mindig ugyanazon szeretőjéhez tér vissza, bármennyi idő is telt el, mélyebb érzelmeket táplál iránta?

Figyelt kérdés

Lett volna lehetősége mást keresni, évek teltek el, mégis csak egy bizonyos emberrel szeretne lenni. (a párja mellett)

Mit gondoltok, ha ebből egy kapcsolat alakulna ki később, milyen lenne? Igazából lehet egy ilyen emberben bízni mindazokután, hogy a párját is simán csalta?


Akinek van kedve fejtse ki nekem a véleményét!



2022. szept. 15. 10:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Nehéz olyat találni, aki alkalmas szeretőnek. Aki nem borít, akivel jó a szex és egy hullámhosszon vagytok. Általában ezek a viszonyok fokozatosan alakulnak ki és nem úgy, hogy na most megyek és keresek egy szeretőt. Az inkább a szexpartnerekre jellemző. Te mit szerettél volna? Voltak érzelmek? Mióta nem beszéltetek és miért szakad meg a kapcsolat?
2022. szept. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Semmit nem jelent. Teljesen monogám kapcsolatban, szerető nélkül is sokan ragadnak szar kapcsolatban, mert nem mernek elszakadni, mert jaj mi lesz akkor, nem lesz jobb, más nem szereti őket, nem lesz jobb szex, de a szeretet az egyáltalán nem játszik közre, hanem az önzés és a mártírkodás szeretete.
2022. szept. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem csak kényelmi szempontból nem keres mást. Ez a szerető mindig kéznél van, ennyi.
2022. szept. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Egy jó szerető majdnem olyan, mint egy jó munkatárs. Nehéz találni és könnyű elveszíteni.
2022. szept. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
49%
Hozzam most fog jönni egy olyan szeretőm, akivel 8 éve voltam együtt utoljára. Nem táplál irántam szerintem semmilyen érzelmet, de mivel azóta mással nem jött össze, engem kíván. 25n
2022. szept. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%

Az ilyenre hiába vársz.


Viszont hosszú éveket veszíthetsz el miatta.

2022. szept. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
57%
Miért veszítenél?
2022. szept. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%
Még mindig a párjával van,ha igen legfeljebb unalmas a kapcsolata,de nem fog változni.
2022. szept. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%

Ez az éveket elvesztős duma az agyamra megy.

Minden egyes alkalom egy jó szeretővel igazi élmény. Akkor mit is veszít ? Mihez képest ?

A társadalmi normás házasság-gyerekek-hitel-20évigszenvedünk et veszti el ? Na és ?

2022. szept. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Sosem tudnék megbízni valakiben, aki velem csalta a nejét. Abban pedig hogy lehetsz biztos, hogy eddig is csak veled járt össze és nincs még több nő a képben?
2022. szept. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!