Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Reality Shifting - meditáció?

Reality Shifting - meditáció?

Figyelt kérdés
Tudom, sokan nem hisznek benne, nekem is zavaros, ugyanakkor tudatos alomban sokszor volt részem. De ezt a meditációs állapotot nem tudom elérni. Elég élethű a képzelő erőm, de ezt nem tudom mégis hogy tudnám megtanulni? Szeretek kísérletezni, olvasgattam, hogy ez a meditációs állapot sokkal stabilabb és élethűbb mint a tudatos álom, ott teremteni is nehéz, és nehéz fenntartani az álmot. Tapasztalatokra lennék kíváncsi, esetleg útmutatások stb. Pl youtuben. Mi ennek az alapja, mit kedzjek el tanulnu?:)
2023. márc. 12. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Hagyd meg ezt az álom területének.

Jelenleg több világban is létezel, azonos lélekkel leszületve, és erről kapsz információkat az álmodban. De nem kellene ezt bolygatnod, azt gondolom nem is lehet, de a meditációt mindenképp hasznos gyakorolni.

2023. márc. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ugyanaz mint a tudatos álom a tudatalattiban jatszodik az egesz

Ha nehez teremteni az azert van mert alacsony a tudatossagod

2023. márc. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én segíthetek, hiszen 1,5 éve ezzel foglalkozok, olvasok róla.

Könyvek közül : Michael Talbot= Holografikus univerzum


5 éve tudatosan álmodok, a Reality Shiftinghez kettő kisebb élményem van eddig, és elmondhatom neked azt hogy aki azt mondja mindenre hogy tudatos álom az teljesen hülye.

A reality shift NEM tudatos álom, nem meditáció. Egy stabil világot NEM lehet tudatos álomban 10-15 percnél tovább fenntartani.


Számomra a legnagyobb motiváció pedig egy 2012-es bejegyzés volt egy régi honlapon találtam meg. Egy csávó meséli el az élményeit, amit állandó birodalmaknak nevezett el. Nagyon érdekes, én teljesen le is fordítottam magamnak magyarra kb 10 oldalas lett, de szerintem senki az ég világon ezt nem fogja megtalálni. Szívesen elküldöm neked, mint mondtam nagyon érdekes, sőt nagy bizonyítéka annak hogy a Reality Shift valós, és nem csak a Tiktok-on terjedt el, hanem jóval előbb is :)))

2023. márc. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ebben a 10 oldalban pedig az élményit írja le és azt pontosan hogyan jutott el egy másik valóságba a tudatos álmon keresztül .
2023. márc. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Az se 10-15 perc csak azt hiszed hogy annyi
2023. márc. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
3-as. Szivesen elolvasnám! És ha van kedved beszélgetni ezekről, akkor szivesen beszélgethetünk is róla.
2023. márc. 17. 17:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!