Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek a megérzésekben?...

Hisztek a megérzésekben? Miért érzek meg olyan sokmindent, néha megijesztő pontossággal? Tudtok példát mondani?

Figyelt kérdés
Én főleg apróságokat érzek meg, pl hogy mikor lép be a barátnőm az ajtón, vagy hogy meg fogok botlani... Többször is volt olyan, hogy mikor megyek a boltba, ha akarok venni valamit, mielőtt belépek érzem, hogy elfogyott amit szeretnék...
2010. okt. 7. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem mert ezeket általában utólag rakja össze az ember a fejében. Tehát csak az az érzeted van, hogy te tudtad előre, pedig nem.
2010. okt. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most olyan megérzésem van, hogy ennek a kérdésnek az ezotéria topicban volna a helye...
2010. okt. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez valóban ezotéria topikos lenne.

Én is észrevettem magamon hasonlókat. Elkezdtem megfigyelni. Egy év múlva meg tudtam különböztetni az akarattól, emlékektől, logikailag kikövetkeztethető jelenségektől függetlenül... egész jól működik. Például megéreztem egy barátnőt hogy a buszon lesz pedig nem beszéltünk róla és nem is azzal szokott járni.

Minden embernél van ez, többé kevésbé... adottság, van aki él vele.

2010. okt. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Mert megérzel naponta tizezer dolgot, és amelyik 3 bejön, azt megjegyzed. A maradék 9997-re meg soha többé nem gondolsz.
2010. okt. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pontosan így vagyok vele én is! A matek doga megírása után pontosan meg tudtam jósolni azt az 1-est... :D
2010. okt. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Előrebocsájtom hogy szkeptikus vagyok, semmiféle megmagyarázhatatlan dologban nem hiszek, és nem fogadok el. De! Amik velem történtek, ezek tények!

1. Terhességem utolsó hónapjaiban éreztem, hogy a gyermekem halva fog születni! Minden nap sírva vártam haza a férjemet a munkából, azzal fogadtam, hogy TUDOM hogy ez fog történni. Majd úgy döntöttem, hogy elmegyek a nőgyógyászomhoz, és ugyanezt neki is elmomndtam. Mivel semmiféle egyéb panaszom nem volt, furcsán megsimogatta a fejemet, és megnyugtatott. Egy hét múlva egy halott kislányt szültem...

2. Temetésre mentünk férjemmel vidékre. Rossz érzésem volt édesanyámmal kapcsolatban. Éreztem hogy őt nem hagyhatom itthon egyedül,mert valami baj fog történni vele. Ezt el is mondtam neki! Sokat kellett győzkődnöm, felajánlottam hogy elviszem egy hozzátartozónkhoz, de nem maradhat otthon egyedül. Végülis sikerült meggyőznöm, és magammal vittem. Mielőtt a temetés elkezdődött volna összeesett... Agytrombózis... Addig semmi baja nem volt!

3. Talán a leghihetetlenebb: Lányom a barátjával nyaralni indult Olaszországba. Már hetekkel előtte sírva könyörögtem hogy ne menjenek ki, mert baleset fogja érni őket! Több családtagomat is kértem hogy próbálják lebeszélni, mert a következő fog történni: (ezt mindenkinek, a lányomnak is, így ELŐRE szó szerint elmondtam!!!): Egy hatalmas autó beléjük hajt, nagyon súlyosan meg fog sérülni! Az autó totálkárosra törik, elviszik a szemétbe! Amint letelt a 2 hét nyaralás, az itthoni kórházból hívtak föl, hogy lányom nagyon súlyos autóbalesetet szenvedett, most hozták haza, miután odakinn sikerült szállítható állapotba hozni. Az autó a roncstelepen van, totákárosan! Szó szerint úgy történt ahogy ELŐRE! elmondtam! 2 évig tartott a felgyógyulása!!!

Arra gondolotam, hogy ezt megosztom veletek, mivel ez nem hit, vagy utólagos belemagyarázás kérdése, hanem ezek sajnos így történtek, amiket az események bekövetkezte ELŐTT az érintetteken kívül több családtagomnak is elmondtam!

Nem tudom miért van ez, vagy mi a magyarázata. Nem is keresem. Lehet hogy mégis vannak boszorkányok? ....

2010. okt. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megosztottad, ezért kérdeztem én is, mert nekem is ilyen egyértelmű megérzéseim szoktak lenni, nem utólagos belemagyarázások. Ezt aki nem éli át, sosem fogja tudni milyen, csak kötözködni fog... Szóval meg tudlak érteni!
2010. okt. 12. 06:33
 8/8 anonim válasza:
Velem is megesett,mikor elmentem a legelső munkahelyemről és mentem fel a lépcsőn az irodámba,hirtelen az ugrott be, hogy én még ide visszafogok jönni dolgozni és persze akkor elhessegettem a gondolatot, hiszen épp felmondtam. Három évre rá visszamentem ide dolgozni. Vagy egyszer mentem hazafelé -amikor még máshol laktam,mint most- s az ugrott be, hogy én nem itt fogom leélni az életem.Gondolat ismét elhessegetve. Egy évre rá el is költöztem onnan.Most is van egy érzésem, de ez tényleg annyira lehetetlennek tűnik, hogy teljesen le is mondok róla.Érdekesek ezek a dolgok.
2011. jan. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!