Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért vonzom a borzalmasan...

Miért vonzom a borzalmasan gonosz és hazug embereket?

Figyelt kérdés
Mindig kifogok olyanokat, akik hazudoznak rólam. Amúgy teljesen feleslegesen és nem értem h ez nekik miért akkora szórakozás.
2023. márc. 27. 16:12
1 2 3
 1/30 Grimfox ***** válasza:
48%
Akaratlanul is áldozatszerepben helyezkedtél el. Te is annak érdez magad, mert mások így bánnak veled, de mások is ösztönösen könnyű prédának tekintenek. Esetedben ez a megítélésedet érinti, hazugságokat terjesztenek rólad, elveszíted mások bizalmát. Mások másképp válnak áldozattá.
2023. márc. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
24%
Rossz a hírnév terület a lakásodban szerintem.
2023. márc. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
85%
Mert biztos naiv vagy és könnyen át tudnak verni.
2023. márc. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
mindenki tudja h milyen vagyok és senki nem hiszi el azok rossz szavát amiket mondanak rólam.pont ezért total feleslegesen erőlködnek, de nem tudom felfogni h miért teszik az ilyen emberek csak azért is.
2023. márc. 27. 16:35
 5/30 anonim ***** válasza:
74%

Elég nehéz lenne csak neked “bevonzani” mert nem te döntöd el pl hogy kikkel kell együtt dolgoznod, akar laknod, milyen társaságba keveredsz…

Van akinek ez a sorsa, velem is pont ez van és nem, nem én vonzom be, mert nem én döntöm el hogy kikkel hoz össze ez a mocskos élet


Ki lehet úgy küszöbölni hogy nem mész ki a házból

2023. márc. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 Grimfox ***** válasza:
100%
Az emberek keresik azt, aki gyengébb náluk, és a maguk módján igyekeznek felülkerekedni rajtuk. Ez nem mindig ártalmas, de azért többnyire az érintettnek nem jó. Szerencsés vagy, hogy olyan emberek vesznek körül, akik nem mások szava alapján ítélnek meg.
2023. márc. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
az nem atverés hogyha rosszakat mondanak rólam. az csak hazudozás.
2023. márc. 27. 16:38
 8/30 anonim ***** válasza:
33%
Ha férfi akkor szexelni akar veled, de azt gondolja úgyse lehet, és így hazudozik. Ha nő, akkor meg a pasija/kiszemeltje akar veled szexelni. Esetleg ha idősebb nő akkor a fia. Vagy valami rokon.
2023. márc. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
ha gyenge is vagyok, az most mire jó h hazudoznak rólam?
2023. márc. 27. 16:39
 10/30 A kérdező kommentje:

egyébként régebben mindig vissza tamadtam. de azzal csak baj lett, mert mások örültek h történik valami és úgy éreztem h mindenki számdékosan csinál mindent.tehát én voltam az unalom űzőjük.

már nem támadok vissza. nem akarok unalom űzője lenni senkinek se. nem akarom azt érezni h mások bohóca vagyok.

inkább meghúzom magam, de ugy látszik h akkor sem marad abba.

2023. márc. 27. 16:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!