Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi az, amit mióta spirituális...

Mi az, amit mióta spirituális dolgokkal foglalkozol megismertél, megtanultál a világból? Amekkora utat eddig bejártál ahhoz képest, hogy érzed mekkora út áll még előtted?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 11. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
26%

Hogy a rossz karma, balsors létezik és csak egyre rosszabb lesz ahogy telik az idő

És hogy sajnos senki “beavatott” nem hisz neked, nem tud segíteni

2023. ápr. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Grimfox ***** válasza:
94%

Nehéz lenne egy dolgot írni, amit megtanultam, vagy amire rájöttem, mert az egész világképem gyökerénél fogva változott meg. Szerencsére elég korán, 14 évesen elkezdődött ez a változás, még nem voltak túl mélyen berögződött dolgok a gondolataimban.

Ha mondjuk monopoly-hoz hasonlítjuk a bejárt utat, akkor a start mezőről eljutottam az 1. mezőre. Legalább is remélem.

2023. ápr. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a reálisabb gondolkodást, hogy ha hiszel bármiben ha nem ne legyél fanatikus.

20 éve vagyok bene és szinte 100% hogy lószart se tudok.

vagyis egyet léptem de visszavan minimum 20 898 950 lépés...

2023. ápr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Minél előbbre jársz, annal keményebb kihivasokat kapsz.

Ha magasan tartod a szellemed, az alantas entitások nemigazán érnek el szellemben, de fizikálisan támadhatnak.

Az emberek 80%-a tudattalanul megszokások követésével, masok követésével éri életet.

Kapsz kegyelmet az Egtől, megtudhatsz infokat masok előtt, amik segítenek.

2023. ápr. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!