Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Évek óta rettegtem a 25....

Évek óta rettegtem a 25. szülinapomtól. Megéreztem volna a katasztrófát?

Figyelt kérdés

Ahogy közeledett, kezdtem teljesen kétségbe esni, hogy mi lesz velem aznap. 25 éves leszek, te jó ég. Még előző nap is teljesen odavoltam, de nem tudtam, hogy végülis mi bajom van, mitől félek. Egyszerűen utáltam a gondolatot, hogy 25 leszek. És akkor aznap délután meghallottam mi történt Ajkánál... Mindig büszke voltam rá, hogy az állatok világnapján születtem, rengeteg állatunk van, és pont aznap történt ez és csak annyit tehetek értük, hogy gyógyszereket veszek az állatvédőknek, akik kezelik szegényeket. (Be is akartam fogadni sérült állatokat, de nem adnak, ők akarják figyelni őket.)

Vajon ennyire számít, hogy milyen napon születik az ember? Ettől a szörnyűségtől félhettem évek óta? :S


2010. okt. 9. 00:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem. Egy szám, és az attól való félelem nem köthető egy tragédia dátumához.
2010. okt. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
lehetett egy megérzésed, de lehet hogy csak véletlen volt... ezt nem tudhatjuk...
2010. okt. 9. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
25 eve nem volt "allatok vilagnapja". Tehat nem hiszem hogy ezert volt rossz erzesed. Szerintem inkabb az, hogy "idosodik az ember', ettol fel. Inkabb a szam 25 okozhat neked valami rettegest. Lehet hogy kicsi korodban, hallottad valakitol, vagy ismertel valakit aki ugyanigy "rettegett" a 25-ik szulinapjatol. Az is lehet hogy a rokonsagban, valami tortent valakivel a 25-ik szulinapjan.
2010. okt. 9. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Elképesztő,hogy fiatalok ennyire hisznek mindenféle babonaságban! Semmi köze a katasztrófához a születésnapodnak!
2010. okt. 9. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van annak, aki azt írta, inkább attól"félsz", hogy "már" 25 éves vagy. Közeledsz a 30-hoz, ennyi.

Ez pedig inkább pszichológiai és nem az ezotériába tartozó kérdés.

2010. okt. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Boldog szülinapot!
2010. okt. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
82%

nem tudom hogy a két dolognak mennyi köze van egymáshoz, de el kell hogy mondjam, te nagyon jó ember vagy. mindig jó érzés olyanról olvasni, hogy valaki törődik az állatokkal. ez a mai világban sajnos ritka.

[link]

itt a noé honlapján van telefonszám, lehet befogadni sérült állatokat!

remélem sikerül jobbá tenned egy vagy több állat életét. és boldog szülinapot! :)

2010. okt. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ebből most azt kéne érteni, hogy ha egy nappal később születsz, akkor a tragédia is csúszik, akkor: nem, nem te tehetsz róla, ez hülyeség. Amúgy boldog szülinapot!
2010. okt. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
37%

Nem ettől féltél, csak Te egy hivatásos rettegő vagy.

Szerintem az állatok helyett, fogadj be egy pasit, és rögtön megnyugszol. (mert fogadnék, hogy nő vagy)

Azért ne értsd félre, én is szeretem ám az állatokat.

2010. okt. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
te az öregedéstől félsz, nem a megérzéseid miatt...
2010. okt. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!