Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Évek óta rettegtem a 25....

Évek óta rettegtem a 25. szülinapomtól. Megéreztem volna a katasztrófát?

Figyelt kérdés

Ahogy közeledett, kezdtem teljesen kétségbe esni, hogy mi lesz velem aznap. 25 éves leszek, te jó ég. Még előző nap is teljesen odavoltam, de nem tudtam, hogy végülis mi bajom van, mitől félek. Egyszerűen utáltam a gondolatot, hogy 25 leszek. És akkor aznap délután meghallottam mi történt Ajkánál... Mindig büszke voltam rá, hogy az állatok világnapján születtem, rengeteg állatunk van, és pont aznap történt ez és csak annyit tehetek értük, hogy gyógyszereket veszek az állatvédőknek, akik kezelik szegényeket. (Be is akartam fogadni sérült állatokat, de nem adnak, ők akarják figyelni őket.)

Vajon ennyire számít, hogy milyen napon születik az ember? Ettől a szörnyűségtől félhettem évek óta? :S


2010. okt. 9. 00:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én következő hónapban leszek 25 éves. És én is parázok, már 23 éves korom óra rettegve nézem a 25-öt, hogy bakker, közelebb leszek a harminchoz, mint a húszhoz, stb.

Nekem ez emiatt stressz. nem vagyok amúgy a korán problémázó ember, de az ilyenek azért fordulópontnak számítanak.

Szerinted lesz valami november 18-án? Szerintem nem. Sima vacak csütörtök lesz, lesz egy csomó órám az egyetemen, és közben csendben átkattan a mutató.


Ennyi. Bebeszélheted magadnak, hogy tragédiát érezted, meg az állatok világnapja miatt voltál ilyen kihegyezett, de hidd el, legbelül mindenki ijedten figyeli, ahogy elhúznak mellette a számok. Én a 20. szülinapomon ki sem akartam jönni a szobámból... :)

Tehát én inkább arra tippelnék, hogy az idő múlásától voltál berezelve. Megtörténhet, hogy napokkal előtte rossz előérzete van az embernek, de évekkel... Ez nem az a film.


még 24/L

2010. okt. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Egyéni érzékenység is ki mit érez meg előre. Én édesapám halálát éreztem meg,ami napra be is következett. Ő október 6-án hunyt el.
2010. okt. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Pasit nem fogadok be, mert van és nem is arra gondoltam, hogyha október 5-én születek, akkor 5-én történt volna ez, csak hát mégis olyan rossz volt pont ezen az "évfordulón" meghallani, hogy mi történt. A Noét megnézem, ha ott adnak sérült állatot is, de arra is gondoltunk, hogy a nem sérülteket otthon hagyták és nem tudnak mihez kezdeni, csak bolyonganak, őket sem lehet magukra hagyni. :(
2010. okt. 9. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!