Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez jelentheti a lélekvándorlást?

Ez jelentheti a lélekvándorlást?

Figyelt kérdés

Nagymamám 1998. Szeptember 19-én hunyt el, én pedig pontosan rá egy évre, 1999. Szeptember 19-én születtem.

Lehet valami köze ehhez vagy abszolút a véletlen műve?



2023. ápr. 25. 18:57
A kérdező szavazást indított:
Lehetséges
Véletlen műve
16 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Abszolút véletlen… ebben aztán végképp semmi nincs
2023. ápr. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
Megeshetnek ilyen dolgok, nem minden történik véletlenül. Ki fog derülni idővel. Próbálj meg olyan dolgokat amiket ő szeretett és ha ismerősnek tűnnek, van egy okod ezt gondolni. Ezt jobb egy látótól megkérdezni ő tud választ adni.
2023. ápr. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sok azonos vonásunk van, apukám is ezt mondta. Az egész családunknak érdekes ez, mindannyian elgondolkoztunk már ezen.
2023. ápr. 25. 23:01
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen

Elozo eletedben a nagymamad voltal

2023. ápr. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyen gyorsan csak kisgyerekek szoktak visszajönni. Nagyid akár évtizedekig odaát maradhat. Értékelés, tervezés, munka, sokszor gyógyulás is szükséges.
2023. ápr. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem ez jelenti.


Lehet, sőt van.


A szavazást nem értem. A lehetséges és a véletlen műve nincs egymásra hstó helyzetben. Nem zárják ki egymást és nem éltetik egymást.


Ilyet se láttam még...

Megnéztem és te ő vagy. Ha tudnád mennyi ilyen kérdést láttam már e oldalon és máshol is..., de ez az első, hogy azt látom, hogy tényleg úgy van...

Ha fentről nem kavartak be, akkor biztosra mondom, hogy te voltál ő.

Többször, sok irányból megnéztem, mindig ugyanoda lyukadtam ki. 1 személyiségre, rád.

2023. ápr. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!