Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Pest megyében kit ajánlotok...

Pest megyében kit ajánlotok aki átkot rontást le tud venni?

Figyelt kérdés
Viccelodok kimeljenek. Úgy érzem ez már az utolsó esélyem mert nagyon romlik az egeszsegem. Tavaly nyáron összevesztem az anyosommal. Azota újabb es ujabb durvabb tartos betegsegek jonnek elő nalam. Pm alulmukodes, hashimoto, csalánkiütés, reflux, végtagok foltos zsibbadasa, nyak, hát fajdalom, gerinc, porckorong serv. Megyek lefele a lejton. Folyton szorongok es panikrohamok gyotornek. A veszekedes elott kutya bajom nem volt, makk egészséges voltam. Szó szerint azóta jön elő nálam minden. Tudom, hogy rosszul viselem lelkileg is az is ratesz egy lapattal, de en már kinomban azt is ki akarom zárni, hogy rontas, atok, woodoo babát csinaltak volna rolam. Szóval legyetek szívesek ajanljatok erre valakit Pest megyében! Köszönöm

2023. máj. 11. 22:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit mondott az anyósod neked?
2023. máj. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Min vesztetek össze?
2023. máj. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Inkább pszichológust javasolnék.
2023. máj. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
Hú ez súlyosan hangzik én leveszem neked 3 millió forint helyett akciósan 1 millióért + választhatsz még egy embert akiről leveszek bármit mert 1 et fizet 2-t kap akciót tartok. Adhatom a Bitcoin számlámat teso?
2023. máj. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Jajjjjj!
2023. máj. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azon, hogy normális hangnemben megkertem, hogy ne keressen orvost a gyerekunknek, mert az a mi dolgunk. Es nem úgy reagált mint egy normális ember, hanem felpattant, elkezdett kiabalni, hogy rosszul neveljük a gyereket, a mi hibank, hogy ilyen stb stb. Durvan boritotta a bilit, pedig előtte azt hittem joban vagyunk. Azóta hallani se akar rolam, látni se. Sokáig az unokájara se volt kivancsi. Mostanában mondta hogy vigye el neki a ferjem. Nagyon haragtarto, sertodekeny, nem lehet vele kibekulni. Valószínűleg utal,szóval ertelme se lenne. Megyek pszichológushoz, de szeretnék egy átok levetelt is. Nem állítom, hogy az anyos volt, mert sztem nincs benne ilyen ezos dolgokban, de úgy erzem valaki nagyon rosszat kívánt nekem. Szoval tobabbra is varok választ, hátha ismertek valakit.
2023. máj. 12. 06:36
 7/13 anonim ***** válasza:
12%
6 Azon kevés emberek közé tartozol, akinek nem segítek, mert hazudsz.
2023. máj. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Tevedsz. De ha csak így látatlanban ilyeneket ki mersz jelenteni, nem is szeretnem. Szép napot neked
2023. máj. 12. 07:23
 9/13 anonim ***** válasza:
senkit, nem lehet levenni
2023. máj. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%

Én le tudnám venni, de sajnos tiltja az etikai szabályzat. Most érted, egy kolléga rád tette, szakmailag nem lenne korrekt levenni.


Emiatt el is veszíthetem a Látó kamarai tagságomat.

2023. máj. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!