Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Pest megyében kit ajánlotok...

Pest megyében kit ajánlotok aki átkot rontást le tud venni?

Figyelt kérdés
Viccelodok kimeljenek. Úgy érzem ez már az utolsó esélyem mert nagyon romlik az egeszsegem. Tavaly nyáron összevesztem az anyosommal. Azota újabb es ujabb durvabb tartos betegsegek jonnek elő nalam. Pm alulmukodes, hashimoto, csalánkiütés, reflux, végtagok foltos zsibbadasa, nyak, hát fajdalom, gerinc, porckorong serv. Megyek lefele a lejton. Folyton szorongok es panikrohamok gyotornek. A veszekedes elott kutya bajom nem volt, makk egészséges voltam. Szó szerint azóta jön elő nálam minden. Tudom, hogy rosszul viselem lelkileg is az is ratesz egy lapattal, de en már kinomban azt is ki akarom zárni, hogy rontas, atok, woodoo babát csinaltak volna rolam. Szóval legyetek szívesek ajanljatok erre valakit Pest megyében! Köszönöm

2023. máj. 11. 22:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mivel rontások nem léteznek ezért feleslegesen könnyítenéd a pénztárcádat.
2023. máj. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
szerintem aki rontást akar levenni magáról annak tényleg nem való gyerek, szóval az anyósodnak lehet nem csak az orvosos üggyel van gondja
2023. máj. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Sajnálom, hogy nem kaptál választ rá. Én is kíváncsi lettem volna. Egyébként léteznek "tudó" emberek. Hipnózis, halottlátás, átok stb. Nyilván nem a neten hirdetik magukat. Orvost kimondottan ismerek, aki érzéstelenítés nélkül műt és nem fáj. Nyilván minden bolondságban nem hisz az ember, de sok dolgot még nem tudunk megmagyarázni.
2023. júl. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!