Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A Csernobili atomerőmű mellett...

A Csernobili atomerőmű mellett egy kisebb CERN-t működtettek?

Figyelt kérdés

A napokban olvastam egy Reddit posztot arról, amit egy turista osztott meg a Csernobili látogatásáról. Állítólag megtalált egy rejtett bunkert, ahol a szovjetek egy mini CERN-t működtettek és dimenziókapukat nyitottak meg, amihez az erőmű nukleáris energiáját használták fel. Eddig még úgy voltam vele, hogy ez akár érdekes is lehet, de amikor arról írt, hogy elolvasott régi feljegyzéseket arról, hogy a bunkerben embereket transzportáltak, látta a dimenziókaput, amit be kellett zárnia és mindenféle lényeket ugráltak körülötte, de valahogy mégis sikerült onnan elmenekülnie (igaz egy másik dimenzióból ír, hiszen menekülés közben beszippantotta) az már elég nevetségesre sikeredett, bár egy középkategóriás scifi sztorinak még talán elmenne. Na de nem ez a lényeg, hanem hogy 16 ezer ember (!!!) lájkolta be és vette teljesen komolyan a sztorit, a hozzászólásokban mindenféle elméleteket legyártottak arról, hogy a reaktor felrobbanása is csak egy cover-up story volt. Meg ha a nyugat működteti a CERN-t, akkor a szovjetek is ugyanúgy nyomták, csak illegálisan.


Nekem elsőre hihetetlen volt az, hogy ennyi őrült létezik. Mit gondoltok? Tényleg fel sem merült az, hogy a szerzőnek csak jó fantáziája van. Hogy lehetnek ennyire ostobák az emberek, de most komolyan?


2023. máj. 22. 08:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%

Ezt légy szíves, az ezotériába.

Teljesen mindegy, hogy mit hiszel - meg fogják szállni a fórumot a turbo ezotériások, és onnan kezdve nincs megállás.

Amúgy csak szólok, hogy ilyen mini CERN például a Műegyetemen is van, nem nagy kunszt összerakni.

Persze dimenziókapu az sajnos nincs benne.

2023. máj. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

#1es ez alatt mire gondolsz: mini CERN például a Műegyetemen is van, nem nagy kunszt összerakni.


Mert atomreaktor van itt, de legjobb tudásom szerint nincs részecskegyorsítónk.

2023. máj. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Már egy katódsugárcsöves tv is részecskegyorsító, és valami hasonló biztos van ott.

A MINI részecskegyorsítókkal pont az a probléma, hogy kevésre képesek, ezért építenek egyre nagyobbakat!

2023. máj. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De nem olvastad végig, épphogy én is ostobaságnak gondolom, csak nem tudom felfogni, hogy hogy képes 16 000 ember bekajálni?
2023. máj. 22. 10:17
 5/12 anonim ***** válasza:
Hülye emberek vannak és minél értelmetlenebb egy ilyen teória, annál jobban hiszik, hoyg csak át akarják verni az egyszerü embereket, azért titkolják el. Az emberi hülyeség határtalan.
2023. máj. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"épphogy én is ostobaságnak gondolom"

TUDOM!

Olvasd el légy szíves, hogy mit írtam!

2023. máj. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Így így. Csak a vak nem látja. De még a nevük is árulkodik. CERNobil. Egyértelmű, csak titkolják.
2023. máj. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Sőt, mondok meredekebbet. Újpesti CERNagyár.
2023. máj. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%

A szovjetek a saját orszagukon belül azt működtedtek legálisan, amit akartak. Teljesen világosan dokumentált mi volt ott és mi történt.

Az igazság nem kvalitatív, hogy attól lesz igaz mennyien szeretik, meg lájkolják.

Totál infantilis fantázia az egész. Nem is ezo kategória, hanem vicc.

2023. máj. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*kvantitatív*
2023. máj. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!