Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A Csernobili atomerőmű mellett...

A Csernobili atomerőmű mellett egy kisebb CERN-t működtettek?

Figyelt kérdés

A napokban olvastam egy Reddit posztot arról, amit egy turista osztott meg a Csernobili látogatásáról. Állítólag megtalált egy rejtett bunkert, ahol a szovjetek egy mini CERN-t működtettek és dimenziókapukat nyitottak meg, amihez az erőmű nukleáris energiáját használták fel. Eddig még úgy voltam vele, hogy ez akár érdekes is lehet, de amikor arról írt, hogy elolvasott régi feljegyzéseket arról, hogy a bunkerben embereket transzportáltak, látta a dimenziókaput, amit be kellett zárnia és mindenféle lényeket ugráltak körülötte, de valahogy mégis sikerült onnan elmenekülnie (igaz egy másik dimenzióból ír, hiszen menekülés közben beszippantotta) az már elég nevetségesre sikeredett, bár egy középkategóriás scifi sztorinak még talán elmenne. Na de nem ez a lényeg, hanem hogy 16 ezer ember (!!!) lájkolta be és vette teljesen komolyan a sztorit, a hozzászólásokban mindenféle elméleteket legyártottak arról, hogy a reaktor felrobbanása is csak egy cover-up story volt. Meg ha a nyugat működteti a CERN-t, akkor a szovjetek is ugyanúgy nyomták, csak illegálisan.


Nekem elsőre hihetetlen volt az, hogy ennyi őrült létezik. Mit gondoltok? Tényleg fel sem merült az, hogy a szerzőnek csak jó fantáziája van. Hogy lehetnek ennyire ostobák az emberek, de most komolyan?


2023. máj. 22. 08:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Tiszta half life
2023. máj. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az atomerőművel alatt lehet ilyen gyorsító ez igaz. De az oroszok akkor is bénák voltak. Látod még azt a kis ukrajnát se tudták bevenni. 50-es évek beli teknológiájuk van, azzal meg nem lehet időt utazni
2023. máj. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!