Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen ezoterikus jelentése...

Milyen ezoterikus jelentése van ennek a hasonlóságnak?

Figyelt kérdés

Ha egy vakrandin pont egy olyan pasi vár, mint az első szerelmed,( aki mar el van felejtve es már nem kell) pont olyan a szeme a mosolya, a stílusa, a horoszkópja, a hobbija???

Nagy szerelem volt, de elhagyott. Akkor szenvedtem, ma mar nem hozna lázba

Mi a tanulság ebből?

Hogy lehet erre tekinteni?


2023. jún. 5. 20:23
 1/7 Grimfox ***** válasza:
81%
Sokféle irányból lehet nézni. Lehet kísértés, lehet hogy a karmád az, hogy ilyen típusú személlyel, de nem egy konkrét személlyel legyél együtt(vagy csalódj benne újra, és újra), de jelentheti azt is, hogy mélyen, tudat alatt te magad keresed az ilyen típusú embereket. Felkészülhetsz mindegyik lehetőségre, de csak utólag, vagy legalább is később fog kiderülni, melyikről van szó. Vagy olyan eshetőségről, ami nekem nem jutott eszembe.
2023. jún. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem kerestem, vakrandi volt
2023. jún. 5. 22:15
 3/7 Grimfox ***** válasza:
75%
Ha előtte kommunikáltatok bármilyen formában, akkor bizonyos személyiségelemei átjöhettek. Bár bevallom, nem tudom, hogy szerveződik egy vakrandi. Ha annyira vakon, hogy pár szót sem beszéltek előtte, akkor a keresős opció tényleg kizárható.
2023. jún. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kizárható .
2023. jún. 5. 22:24
 5/7 A kérdező kommentje:
Inkabb a karma. Es akkor az legyen, hogy en hagyjam ott ?
2023. jún. 5. 22:25
 6/7 Grimfox ***** válasza:
86%
Ez nem olyasmi, amit másoktól kell kérdezni. A karma egy helyzetet eredményez. Ebben vagy most. Te döntöd el, hogy hogyan folytatod, és aztán te viseled a következményeit, akár jók, akár rosszak. Ez nem úgy működik, hogy akkor most neked kell otthagynod, mert korábban téged hagytak ott.
2023. jún. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%

Már ott bukik az egész, hogy Te erőlteted, hogy karma kedves kérdező.

Te konkrétan azt várod, hogy valaki az mondja karma, nem az igazi választ.

Tehát karmikusan volt ez a pasi.

Mellesleg senkinek nincs ugyanolyan Horoszkója, mert a Horoszkóp egy képlet, nem pedig egy darab Napjegy, ami a zodiákus.

A Zodiákusa, meg rengeteg embernek egyforma.

További szép Napot.

2023. jún. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!