Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak randiztatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak randiztatok már ezoterikus lánnyal?

Figyelt kérdés

Nem volt fura vagy ijesztő?

Tapasztalatok?



2021. márc. 27. 16:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Randiztam már. Eleinte jó. De ha jön valami rossz megérzése, akkor ahelyett, hogy megbeszélné, inkább szentírásnak veszi.
2021. márc. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Noren1989 ***** válasza:
64%
Nem, szerencsére nem. A hívők viszont ide szàmítanak? 😅
2021. márc. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mert van valami extrém tapasztalatod #2? :D
2021. márc. 27. 16:53
 4/13 Noren1989 ***** válasza:
73%

Ohh,hàt akad. Mélyen vallàsos lànykàval négyujjas ujjazàsnàl megszólalt, h "Ne, nem lehet, Isten figyel!".


A kövi,abszolút jumpscare típusú megmozdulàsa meg az volt, amikor éjjel, pisilésből visszajőve merev tekintettel követett az àgyból.

Màsnap ràkérdeztem, ő közben aludt 😅😂

2021. márc. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Volt ilyen barátnőm és többnyire rendben is volt, de néha mondtak olyan hülyeséget, hogy nehezen bírtam röhögés nélkül hallgatni, pedig én is ezos vagyok.
2021. márc. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
Miért lenne ilyesztő, szerintem dögösek az olyan lányok.
2021. márc. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%
persze boszorkánnyal, varázslóval, meg tündérekkel is !
2021. márc. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
26%
Az összes beteg.
2021. márc. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
Nem, mert nem lehet kommunikálni velük normálisan. Nem kérdez hanem állít, aminek az alapja csakis bolygóállás, házak, mittomén mik lehetnek, közben meg mondjuk épp éhes vagyok. Agyhalál kb
2021. márc. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%

Lol boszorkány vagyok (ez egy vallási irányzat, akár tetszik szegény civil embereknek akár nem) de nem kötöm kb senkinek az orrára pont azért mert valami negyven percen keresztül tartó litániát kéne nyitnom arról, hogy mivel is szeretek foglalkozni a szabad időmben. Az öltözékem részben tud utalni rá de abból sem asszociál senki arra, hogy pogány vagyok.

Ezzel csak oda akarok kilyukadni, hogy nem feltétlen árulja el valaki hogy hisz a természetfelettiben akár két hónapnyi randizás után sem, mert ez egy privát dolog. Lehet hogy randiztál már ezos csajjal/pasival csak nem vágta a képedbe, pont azért, hogy ne kezdj sztereotípiákba vele kapcsolatban.

2021. márc. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!