Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tantrával kapcsolatban kinek...

Tantrával kapcsolatban kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
F/40

2023. jún. 23. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Leírhatatlan
2023. jún. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit értesz pontosan tantra alatt. Én egyszer elmentem egy ilyen foglalkozásra de nekem nem jött be. Nem éreztem azt a közvetlenséget, ami az ilyen gyakorlatokat át kellett volna elvileg járnia. Egy összeszokott csapatba mentem, senki meg se kérdezte, hogy amúgy te ki vagy. Utána meg többen is ugyanarra mentünk haza, és úgy, mintha nem is ismernénk egymást. Szóval ilyen szempontból számomra egy sima csapatépítőben több közvetlenség meg intimitás van, mint ebben a foglalkozásban, ahol voltam. De nem is baj, mert jobban átgondolva, nekem nem is jön be, hogy intim lelki kapcsolatba lépjek idegenekkel, csak azért mert ez a feladat.
2023. jún. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!