Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Visszaáramló füstölőkúppal...

Visszaáramló füstölőkúppal kapcsolatban van hasonló rossz tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Vettem már többfélét is, de az a bajom velük, hogy nem akarnak rendesen begyulladni. Bármilyen más füstölő, még a sima kúp is viszonylag egyszerűen parázslik, és szépen füstölnek. A visszaáramló meg mindig elalszik, ha nagyon sokáig tartom tűzbe, már szinte ég az egész, na akkor utána talán bírja tovább, de ígyis gyakran kialszik mielőtt a végére érne.

Más is tapasztalt ilyet? Milyen fajtát vesztek, ami jó?

Köszönöm a válaszokat!



#füstölő #visszaáramló füstölő
2023. jún. 9. 13:08
 1/3 Grimfox ***** válasza:
100%

Nekem szantálfüstölőm van, elvileg egészen jó minőségű. Ha csak a csúcsát gyújtom meg, kialszik. Ha a felső harmadát gyújtom meg, és hagyom égni, amíg alul a lyukon ki nem pöffen az első kis füstpamacs, és csak aztán fújom el, akkor égve marad. Ha pár erőset még rá is fújsz, hogy a parázs jobban izzon, akkor már nem szabad hogy gond legyen. Rosszabb minőségű visszaáramló füstölőkúpokat még nem használtam, mert nem rég szereztem be a készletet, de szerintem ha nem teljesen rossz az egész, az is hasonlóan működik.

Ha minden kötél szakad, youtube-on biztos van róla videó, hogy kell begyújtani megfelelően.

2023. jún. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, igen így szoktam én is próbálkozni, de nem mindig sikeres. Goloka és Satya "márkákat" próbáltam eddig, többféle illattal. De akkor ezek szerint ez normális jelenség.
2023. jún. 9. 13:45
 3/3 Grimfox ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Amíg el nem indul lefelé a füst, addig ki fog aludni. Ha elindul lefelé, akkor már úgy marad. A lyuk általában a kúp 2/3-ig, 3/4-éig ér fel, ha azt a részt hagyod égni, amíg alul el nem kezd füstölni, szerintem fog égni.
2023. jún. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!