Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vonzás törvénye, avagy a...

Vonzás törvénye, avagy a Titok? Hiszel benne? Ez nem is egy kérdés, inkább egy fórum lenne...

Figyelt kérdés
10 éve falom eme csodát, és innen üzenem: hogy nincs olyan dolog, amit ne vonzottam volna be az évek alatt.. Tudom jönnek majd az ellenharcosok is :) Attól még működik! .. Millió példám van az évek alatt, akit érdekel eme téma komolyabban, élőben is szívesen segítek :)

2023. jún. 27. 09:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Engem érdekelne
2023. jún. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Nem hiszek benne.


Sorold a millió példádat. Mondjuk 10 elég lesz elsőre, hogy lássam, mit lehet így bevonzani.

2023. jún. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A vonzás nem egy varázsceruza, hanem egy gondolkodás, egy életforma.. tehát nem csak leírom mit akarok elérni, miben akarok változást, hanem meg kell tanulni a lényeget, miszerint rá kell hangolódni arra amit akarok.. írok majd példákat is :)
2023. jún. 27. 10:08
 4/11 anonim ***** válasza:
54%

Egy hasonlo kerdes alatt valaszoltam,es a sajat tapasztalatomat irtam le .

Erre leoltottak,hogy egy nyolc altalanosos vagyok,akinek az eletcelja,hogyblegyen egy audija,meg nem vagyok tanult ember, kisebbség vagyok (nem igy van amigy)

Lenyeg a lenyeg hiszek benne.

2023. jún. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Pont ma irtal oda valaszt,megtalalod a valaszok kozott az enyemet is
2023. jún. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Ja,a 4 es az 5 voltam.
2023. jún. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Tudi333 ***** válasza:
78%
Van amire tudsz hatni, van amire nem.
2023. jún. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
Nekem a leghasznosabb hozadéka az volt, hogy amikor sok negatív dolog történik az életemben, akkor ezzel a módszerrel mindig vissza tudom állítani magam a pozitív irányba. Ez nem azt jelenti, hogy milliomos leszek meg ilyenek, hanem mondjuk egy szerelmi csalódás után tudom, hogy hogyan programozzam át a gondolkodásomat, hogy az önsajnálat helyett pozitívan tudjak önmagamra és a történtekre gondolni és ezáltal tudom tovább csinálni az életemet. Illetve azt is észrevettem, hogy pozitív dolgok csak akkor történnek velem, ha alapból pozitívan állok az élethez és az örömteli dolgokra fókuszálok. Szóval én tapasztaltam, hogy működik és egyetértek azzal kapcsolatban, hogy ez egy életforma. Nekem személy szerint Esther Hicks tanításai a leghitelesebbek. Én a legtöbb dolgot tőle tanultam.
2023. jún. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
Hát, nem sikerült bevonzanom egyetlen példát sem a milliónyi példából...
2023. jún. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%
Jó, írj példát, utána beszélünk róla.
2023. jún. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!