Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Javasolnátok nekem olyan...

Krisz0921 kérdése:

Javasolnátok nekem olyan oldalakat ahol vannak olyan emberek akik nem madárnak néznek azért mert szeretem ezt a témát? és a tapasztalataikat megosztanák velem és a véleményüket?

Figyelt kérdés
Fórumokra gondolok esetleg csoportokra

2017. szept. 9. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
A saját érdekedben nem. Aki ezóhívő, az buta. Egy buta embert más buta emberek csak még butábbá tesznek.
2017. szept. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Az kemèny. Most lebutáztad magadat is mert ebben a kategóriába játszod a nagyokost. Azt nem èrtem, hogy a magad fajta emberek minek látogatják ezt a kategóriát. Amivel nem èrtesz egyet az rossz èrzèst okoz. Nem? Te most vagy szereted a rossz èrzèseket, vagy annyira buta vagy, hogy nem tudod eldönteni mi a jó mi a rossz? Esetleg beteges kènyszert èrzel arra, hogy megalázz valakit? Magadat sosem alázod meg ezzel? Van èrtelme annak, hogy ide válaszolsz egy olyan kategóriába, egy olyan topikba amiben tèged nèznek hülyènek? :D neharagudj de szerintem klinikai eset lehetsz ha mèg te hiszed magad okosnak. ;)
2017. szept. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kèrdező. Ha nem csak beszègetni szeretnèl, (amint látod itt azt nem nagyon lehet) akkor tudok linkelni egy csomó èrdekes anyagot. Garantált 670 óra olvasást.
2017. szept. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10%

Minden értelmes ember bárhol "madárnak", butának, hiszékenynek, tanulatlannak fog tartani, ha ezotériával foglalkozol. Csak a buta, műveletlen, tanulatlan emberek között találhatsz ebben társakra, és velük nem érdemes barátkozni, vegyülni, mert semmi jó nem származik a velük való kapcsolatból. Mint ahogy az ezoterikus hiedelmekből sem.


Mindenki szeretne egy csodákkal teli mesevilágban élni, de ez nem valóság; egyszer fel kell nőni végre, és megtanulni különbséget tenni a képzeletbeli mesevilág meg a valóság között.

2017. szept. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

Hisztek az ezotériában. Nekem azt jelenti, hogy amikor baj van, nem droghoz,alkoholhoz nyúltok, hanem vesztek egy karkötőt. Valami szertartást csináltok, hogy jobbra forduljon az életetek, egy helyzet. Ezt leírtam, most ti jöttök. Tehát egy pozitív hozzáállást teremt, így valamiféle bizakodás,remény születik.

Nem estek depresszióba, apátiába, mint a materiális elme: drog,alkohol. Ezekbe oldja magát.


Mit gondoltok a pszichológiáról? Mennyire ismeritek az elme müködését? Csak mondom, ez komolyabb, veszélyesebb is, mert szigorú. Őszinte is, mert itt az önámításnak, önbecsapásnak helye nincs.

2017. szept. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
En ugy tudom, az ezoteria egy tudomany, ha talalsz ilyen forumot, velem is megoszthatnad.
2017. szept. 10. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A spiriverzum.hu-n vannak hasonló dolgok, de nem rég indult, és most eléggé kihalt.
2017. szept. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!