Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nagyapám kb 10 évvel ezelőtt...

Nagyapám kb 10 évvel ezelőtt elhunyt, de vsz sokáig nem ment el, hanem velem volt... Nem feltétlenül jó szándékkal. Akik észlelik az ilyesmit, tőlük kérdezem, hogy végre elment már?

Figyelt kérdés

Ha elment, hova került?


Köszönöm!



2023. júl. 4. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nem ment el? Éreztél valamit? Volt valami, ami miatt tudtad, hogy körûlötted volt?
2023. júl. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Többször (sokszor) csak úgy beugrott az arca az elmúlt években. De nem szemből. Valahogy oldalról.


És álmodtam is vele.


Alapvetően sok jó emlékem is van vele kapcsolatban, de valószínűleg kicsi gyerekkorom történt valami, ami miatt volt rossz élményem is.


És láttam, hogy másokkal hogyan viselkedett - velem egy időszaktól viszonylag rendes volt - hát, már amennyire, de állítólag nagymamámmal brutálisan bánt.


Te látsz valamit róla? Elment?

2023. júl. 5. 05:42
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

Jelenleg egy 3 éves gyerek valahol. Szóval... Elég rég elment már.


Én azt érzem nem maradt itt nagyon sokáig. Normális időt töltött itt halála utána, csupán pár hetet.

2023. júl. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon sokan látták "körülöttem" az elmúlt években.
2023. júl. 5. 11:07
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Làttad? Milyen alakban?
2023. júl. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
4# Megnéztem mit láttak. Nem őt. Inkább a te elmédből származó reprezentációját. Őt nem láthatták. Az első ilyen észleléskor ő már nem volt ennek a dimenziónak a része.
2023. júl. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!