Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezik olyan ezoterikus...

Hosszúhajú kérdése:

Létezik olyan ezoterikus módszer ami egybekombinálja a számmisztikát és az asztrológiát?

Figyelt kérdés
vagy fél tucat könyvet tanultam magamtól mindkettőből, persze mindkettőből csak amatőr szinten, de rettentően érdekelne hogyan lehetne egybekombinálni. és arra gondolatam talán ez másnak, más irányzatoknak is eszébe jutott már. hol találok erről irodalmat? vagy ez csak az én fejemben létezik?

2023. júl. 13. 02:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
33%

Nem pontosan értem, hol látod a különbséget köztük.


Ez a kettő kb ugyanaz. Amikor asztrológiázol számisztika van a háttérben, és amikor számisztikázol, asztrológiai alapokon teszed.

2023. júl. 13. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
hogy mi? lécci hozzáértő válaszoljon! aki tudja mi a különbség egy radix és egy lo su négyzet között!!
2023. júl. 13. 04:01
 3/16 anonim ***** válasza:
13%
Hozzáértő válaszoljon? xD Tehát csaló, aki pénzt keres azzal, hogy ilyen hülyeségekkel tömi az emberek fejét? Ha nem fogadod el az itteni válaszokat, akkor menj el egy ezoterikus mesterhez, aki ötvenezerért megválaszolja a kérdésedet. Na, az biztos igaz lesz :D
2023. júl. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

3. Jelentettelek.

Valaki más?

2023. júl. 13. 14:53
 5/16 anonim ***** válasza:
3# a sok nevető fej szimbóluma használata szerinted hitelesebbé teszi a butaságokat?
2023. júl. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

A csillahpgjegyek szerintem azoknak az archetípusoknak az egyik fajta csoportosítása/értelmezése amit a helyi Logosz azért alkotott meg, hogy ezeken keresztül tanulmányozza a Teremtőt, a Teremtő természetét.

3 nagy rendszer van ami összegyűjti és vizsgálja ezeket az archetípusokat a bolygón, az asztrológia, a kabbalah, és a tarot.


A számmisztika -szerintem- egy felszubjektív kommunikációs forma a felsőbb énünkkel, és rajta keresztül a Teremtéssel.

Valószínűleg a számok analógok a színekkel, hangokkal, vibrációkkal, és valamilyen formában részei a világegyetem szövetének....de csak találgatok.

2023. júl. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem értek hozzá, de ha a születési dátumomat összeadom 3 -as vagyok,de 8.ik napon születtem, van egy ffi, akitől nem tudok megszabadulni, pedig az összes párkapcsolati olyan szakítást beletettük, amik után még szóba sem állnak az emberek,ő pedig forditva 8.as,ha mindent összeadsz és 3.ik napon született.


Ezt azért írom le, mert ezeket én is nézem (50/N) ö 8-as 3-as,én 3-as 8-as,a lányom pedig 3-as 3-as és szélsőséges eset,a számmisztika létezik szerintem.

2023. júl. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
7-ES vagyok és pontosabba ez 1975.10.03. én pedig 1972.12.08.
2023. júl. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
7. te kb a számmisztika egy század részét használtad összehasonlításul. kb annyi mint ő kos, én nyilas. én mélyebb szintű tudásra gondolatam ( több kötet számítást ismerek asztrológia és számmisztika )
2023. júl. 14. 21:39
 10/16 anonim ***** válasza:
9-es te kérdeztél én pedig válaszoLtam,szerintem az én nem értek,hozzá bekezdésem is azt mutatja de KÁR VOLT ÍRNOM NEKED MEGBÁNTAM.
2023. júl. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!