Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehet egy lakásnak vagy...

Lehet egy lakásnak vagy háznak rossz kisugárzása? Ami rossz hatással van az ott lakóra?

Figyelt kérdés

Ezoterikus meg nem ezoterikus szemszögből is kérdezem. Lehetséges olyan, hogy a lakás áraszt olyan negatív energiákat, ami az ott lakó energiáját is lehúzza, egészsége romlik, közérzete, hangulata rossz?

Van valakinek saját tapasztalata ezzel kapcsolatban?



2023. júl. 22. 12:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én tapasztaltam ilyeneket. De településeknek, országoknak is lehet ilyen hatása.
2023. júl. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne lehetne. De többféle oka lehet.

Ha az ottlakónak nem tetszik a ház (esztétikailag, helyileg) tehát kizárólag racionális oka van, az is kihat az illető közérzetére, de ezen tudjuk, hogyan lehetne változtatni. Felújítással, átalakítással.

Van azonban úgy, hogy a ház szép, rendezett, de mégsem jó érzés valamiért benne tartózkodni. Ennek is lehet több oka. Lehet, hogy rossz helyen van és ártalmas geopatikius sugárzások érnek ott. Lehet az is, hogy tragikus emlékeket őriznek a falak. A lakók nem voltak boldogok. Érzékenyebbek ezeket átvehetik, érzékelhetik.

2023. júl. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

A lakással nincs semmi baj. Kifejezetten szeretjük, szeretünk itt lakni. Viszont teljesen nullán vagyunk energiailag. De csak itthon. Elmegyünk valahova, semmi bajunk.

Beköltözés után sokáig tapasztaltunk furcsa dolgokat, mintha lennének szellemek a lakásban. De már rég nem tapasztalunk semmit.

2023. júl. 22. 13:18
 4/14 A kérdező kommentje:
#1, szívesen olvasnám a konkrét tapasztalatodat.
2023. júl. 22. 13:19
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

A haz amiben most elunk egy katasztrofa.

Egyszeruen utalom.Nem tudok itt normalisan elni.Rossz a kedvem,hangulat ingadozasaim vannak

Sajnos elkoltozni nem tudunk, megvettük amit mar banok en is es a ferjem is ...folyton arra a hazra gondolok ahol alberletbe eltunk,es a mai napig visszasirom .

Ez a haz szerintem átkozott.miota itt lakunk nem akar semmi sikerülni.

Azt mondta a szomszedom,hogy a neni aki itt lakott foggal körömmel harcolt az ellen,hogy idosek otthonaba vigyek,es a fiai megeskudtek,hogy nek fogjak eladni a hazat.

Vegul eladtak nekunk 3 evvel ezelott(a neni mar akkor nem elt)tuti,hogy ez miatt van,hogy utalom.vagy a haz utal engem.

2023. júl. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nincs jó hírem, sem a kérdezőnek, sem az 5-ös nek.

Lehet szell em a házban, ezek is képesek energiát elvonni az embertől, sőt, ez az egyik fő tünet, az energiahiány, rossz kedv. Persze sok mas oka is lehet, de ha csak otthon van ez, az már nem véletlen.

Utolsónál, a néni ragaszkodása a házhoz lehet ok, a ragaszkodása a helyhez kötheti és nyilván nem lát ott szívesen új lakót.

2023. júl. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy van. Én laktam olyan házban, ahol időnként konkrétan félelmet éreztem. Pedig új építésű ház volt, első tulajdonos.


És amit az első írt a településekről, abban is van valami. Az utóbbi években több helyen is laktam, és érzem, hogy van összefüggés. Az egyik helyen például az egészségem csapnivaló volt, viszont rengeteg pénzt kerestünk. Amikor elköltöztünk, az egyik eü problémám (magas vérnyomás) teljesen megszűnt, viszont tök csórók lettünk.

2023. júl. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

6 igen erre mar gondoltam en is,hogy tuti itt van,viszont még soha nem jelzett,hogy itt lenne.

En alapbol ugy jottem be az ajton amikor koltoztunk,hogy mondtam:ha valaki van itt maradhat egy feltetellel,hogyha nem bant minket.ha bantani akar el kell mennie.

Nem felek a szellemektol,mas hazakban volt mar veluk egy kis dolgom.(eltunk jo par helyen)

5

2023. júl. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

Igen, lehet!


Onnan mihamarabb el kell költözni - amíg nem túl késő...!

2023. júl. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
Szellőztetés mellőzése miatt megnőhet az épületben a radon koncentrációja, ami annyira nem egészséges.
2023. júl. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!