Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi történik velem? Vagy kivel...

Mi történik velem? Vagy kivel is találkoztam én?

Figyelt kérdés

Korábban még kislány voltam be villant egy fesztiválon egy régi katonai helikopter árnyéka, mikor egy nyakláncot figyeltem tüzetesebben meg az ottani kirakodó árusoknál.

Majd 3 évvel később arra lettem figyelmes, hogy este mielőtt ténylegesen elaludnék ilyen hörgő mély hangokat sikításokat, nyögéseket hallok. Le tudtam hogy az agyam játéka, de tegnap megint halottam elalvás előtt.

Most a saját elváltozott félig gépi hangomat, ahogy teli torokból ordítottam.

Mikor már majdnem el szenderültem volna fél álmomban.


Egy másik eset, mikor felhoztam az ősi ösztönös kisugárzásomat, belenéztem a tükörbe, megrémültem egyszerűen!


Sőt mindennek tetejébe, rajtam kívül még nem tudom kik léptek kapcsolatba azzal a személlyel, de nagyon öreg lelke van. Néha tényleg olyan érzésem volt mintha hívogatna. Összesen 8-alkalommal éreztem a kisugárzását, utóbbi 3 esetben szándékosan mutatta meg nekem. Majd vettem át tőle, valami eszméletlen érzés volt, bármit képes lettem volna meg tenni, nem ismertem a félelmet, semmivel és senkivel kapcsolatban, de a saját kutyám és más kutyák folyamatosan meg ugattak, de valami hihetetlen jó kedvem volt, és rengeteg agresszió is egyben, tombolt bennem az igazság érzet, és senki nem mert a közelembe jönni ha "mérges" voltam.


Most már tényleg nem tudom hova is kéne fordulnom, pszichológusokhoz, pszichiáterhez... vagy hipno terapeutákhoz.


Egy biztos, nem tudom eldönteni, hogy rendelkezhetett ekkora hatalommal, és erővel. Mikor szándékosan telepedett le egy parkban, egy teljes utcányira éreztem Őt.

(Több részletet nem árulhatok el)



Kerestem kutattam és a leírása abszolút meg egyezett



SAMMAEL/SAMAEL- angyal leírásával. (Más néven Mars arkangyal) De SAMMAEL leírása jobban rá illik.


Egyáltalán hogyan lehetséges ez??? Ha nincsenek véletlenek?


Kinek mutatja meg magát SAMMAEL?



2014. aug. 5. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez is te vagy?

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-len..

google:

Peter J. Horrobin – gyógyulás és szabadulás ( démoni belépési pontok ) pdf,

Bill Subritzky – szabadulás a démonoktól pdf.

2014. aug. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hű. Hiszek neked.

Csak a fentiekre mondom, helikopter. Előző életes emléknek tűnt.

A többiről fogalmam sincs. ''kicsinek érzem magam ezekhez''

Angyalokról könyvekből, bibliából sok mindent meg lehet tudni. Sok sikert!

2014. aug. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
AJánlom a pszihológust nagyon gyorsan!!!!
2014. aug. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem kávézok többet. :-)
2014. aug. 23. 10:22
 5/5 gömbbagoly válasza:
Szólj neki, hogy én is kérek abból a kisugárzásból!
2014. okt. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!