Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kisugárzás! Rossz, hogyan...

Kisugárzás! Rossz, hogyan változhatnék?

Figyelt kérdés
nem buta tinik válaszát várom, hanem a témában tapasztalt emberekét. hiszek a kisugárzásben és nem csak ránézésre, hanem hogy a távolból is érezhetö. nekem egy jó ideje nagyon rossz lehet a kisugárzásom, mert semmi nem jön össze, senkinek nem tetszem, pedig csinos nö vagyok, adok magamra, mégsem. régen, amig jó volt, vonzottam a lehetöségeket. segitsetek kérlek, hogyan lehetne jó a kisugárzásom. gondolkodásmódon változtatni?? vagy min?? sok ronda nöhöz özönlenek a pasik, gondolom jó a nkisugárzásuk. köszi a segitséget.
2012. febr. 24. 17:47
 1/3 vespana ***** válasza:

Hadd kezdjem azzal hogy a vonzás törvénye létező dolog és minden mindennel kapcsolatban áll. Az univerzum legerősebb és leggyorsabb energiája a gondolat. Tehát a gondolataid ha csak pozitívak és szeretettel teliek akkor az univerzum cserébe hasonlókat küld neked. Higgy benne és eljön. Ne akarj görcsösen párt találni , ne mondd azt bezzeg neki sikerül nekem nem...láss pozitívan és ha belül az vagy kifelé is ezt sugárzod a másik ember felé. Szakíts a múlttal , a múltat nem lehet már visszahozni de a jövőt építheted mert a sorsunk nincs megírva előre és a csodák a szívedben élnek csak meg kell hallani a hangját. Itt egy link nagyon hasznos http://www.youtube.com/watch?v=tyXTFPVIAec&list=FLSa0GNdOz5s..

Minden negatív gondolatot és dolgot zárj ki az életedből vagy ha úgy érzed közel kerülsz akkor lépj tovább rajta ne engedd hogy befolyásoljon.Mert ha növeled a saját rezgésszintedet azzal hogy szeretettel és pozitívan állsz mindenhez és mindenkihez akkor ezt a rezgésszintet átadod

a környezetednek is és tovább léphetsz a Fény felé.Mert mindnyájunk egyetemes feladata elérni a célt amit életünk során teljesítenünk kell és hogy megtaláljuk az utunkat ez a legelső lépés. De ha bármi kérdésed van írj nyugodtan :)

2012. febr. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

lehetsz te bomba nö ha logo orral közlekedsz,a szemedben kiégett a tüz,meghajlott a hátad és depis fejet vágsz.


és akkor is lehetsz bomba nö ha állandoan fintorogsz a világra mint alsobbrendü lényekre.


egyik se tul vonzo.


ha öszintln örülsz dolgoknak, kihuzod magad és önkivületben lépkedsz az jo kisugárzás. persze szándékosan nem jo mert az csak mutatja a dolgot de nem érzödik.

én mostanában oylan jokedvü vagyok hogy vigyorgok az utcán, imádom a szellöt a madarakat a napsütést és már ennyitöl boldog leszek és ez kiül az arcomra is.

2012. febr. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy lelkitisztitasra lenne szukseged, igy mar megszabadulnal a negativ gondolatoktol. " sok ronda nohoz.." TE ne erezz irigyseget, orulj a masik boldogsaganak, ha mosolyogni latod, erezz vele egyutt, s ne itelkezz, hiszen miert nevezed rondanak? TE annak latod, de van valami belso szepsege, amiert kedvelik, keresik a tarsasagat pl.

Dr.Joseph Murpy: A tudatalattid csodalatos hatalma c. konyve segitsegedre lesz.

2012. febr. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!