Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi volt ez aznap ?

Mi volt ez aznap ?

Figyelt kérdés
Tegnap este itthonrol fura hangokat hallotam kintről.Kimentem az utcára egy ideig nem történt semmi majd egyszer csak valami elkezdett ordítani így valagogy hogy laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaavaaaaaaa.Gyors beszaladtam és asztán valami nagyon fura valami hang ment végig az utcán és regelre Óriási lábnyomok voltak az utcán minden fele,de már el tüntek.Mi volt itt aznap?
2023. júl. 25. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Megnyitott a hadsereg egy titkos dimenzió kaput, amin át jött a laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaavaaaaaaa nevű óriásdémon. Aztan eltüntették a nyomokat nehogy kiderüljön.
2023. júl. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Ősi civilizáció nyomaira bukkantál aznap!! Láb nyomokkal és hangokkal körülvéve kerested a helyed utcán, de amit találtál az túlmutat az emberi megértés határain. Most hogy tudod ezt a titkot, elfognak jönni érted kalapos emberek szemüvegben. Nincs sok időd! Az egyetlen esélyed a túlélésre , hogy otthon a kertben építesz egy űrhajót és kilövöd magad a holdra, hogy aztán ott éld le a hátralévő életedet egy sötét kráterben. Hát mit ne mondjak gratulálok hozzá.
2023. júl. 26. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utolsó, te egy Isten vagy!
2023. júl. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!