Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Aznap halt meg pont a volt...

Aznap halt meg pont a volt osztálytársam, amikor hosszú idő óta végre beszélgettünk?

Figyelt kérdés

Már két éve nem beszélgettünk messengeren se semmi jelentőset, élőben pedig már több, mint tíz éve nem találkoztunk. Aztán egyszer úgy alakult, hogy beszélgettünk egy jót messengeren, hogy mi történt velünk az elmúlt években, kinek hogy alakult az élete. Szóval nagyon jót dumáltunk. Még este írtam valamit neki, arra nem válaszolt már. Azt gondoltam nagyon elfoglalt esetleg. Aztán több hónap eltelte után feltűnt, hogy facebookon se posztolgat semmit. Ránéztem az adatlapjára és láttam az ismerősei részvét nyilvánításait, hogy meghalt. Még mindig fenn van a profilja és az látható, hogy aznap osztogatott meg poénokat és egyéb dolgokat utoljára, amikor beszéltünk. A temetése pedig 3 héttel utána volt.


Szerintetek ez nem para? Ekkora véletlen hogy létezhet, hogy pont aznap beszéltünk? Azóta is sokkol a dolog. Ismerősei állitása szerint szívrohamot kapott. Amikor beszéltünk semmit nem írt, hogy baja lenne, csak annyit, hogy nehezen viseli a nagy meleget. Ez tavaly nyáron történt.



2022. jún. 13. 21:18
1 2
 1/11 anonim válasza:
95%
Elbúcsúzott tőled, és erről még egyikőtök sem tudott. Szerintem biztosan a világ akarta így. Azért mondom hogy 'világ', mert nem tudom miben hiszel. Felírhatjuk a sors, Isten, vagy bármilyen más emberfeleti dolog listájára. A lényeg: azt gondolom ez nem lehet véletlen...
2022. jún. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hasonlóan gondolom én is, csak a mai napig alig bírom felfogni, hogy tényleg létezhetnek ilyen "természetfeletti" dolgok. Amúgy hiszek Istenben.
2022. jún. 13. 21:53
 3/11 anonim válasza:
86%

#2

Valójában én is hiszek benne. (Keresztény vagyok) Nem mertem leírni hogy "Isten akarta így" mert erre az összes ateista elküld a jó k... melegebb éghajlatra. De akkor örülök annak, hogy egyezik a véleményünk/nézetünk erről.

2022. jún. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Én úgy vagyok ezzel, hogy hivatalosan nem gyakorlom a vallásomat, tehát nem járok templomba és semmilyen gyülekezetbe, viszont hiszek abban, hogy létezik a lélek és valami felettünk álló lény, amelynek léte az emberi agy számára felfoghatatlan.


Sajnos sokan lenézik az embert, ha próbál hinni valamiben. Sokak számára csak a "hús" létezik. Azt gondolják ennyi a világ..

2022. jún. 13. 22:32
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Valahol tudatalatt érezte, hogy el fog menni es a veled való beszelgetest ”vitte magával”, úgy látszik erre volt szüksége, biztos volt valami lelki kötödes köztetek

... részvétem

2022. jún. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Anyámtól is egyszer a nögyógyasza, akihez évekig járt, puszival búcsúzott a vizsgalat végén a folyosón, ra pár napra halt meg autóbalesetben
2022. jún. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ateista vagyok az igaz, de tisztelem más miben hisz. Attól vagy ami vagy, hogy Te magad, mit érzel, ha csak otthon imádkozol pl akkor is teljes értékű vagy, egy hívő mondta nekem azt, egyet is értek vele, hogy: A templom meg a gyülekezet, egy dolog, az csak egy épület. A mindenható, ha imádkozol hozzá, ugyan úgy hall téged, akárhol is teszel így, csak az számít, tiszta szívből tedd.



Én ugyan nem beszéltem volt kollégával, de történt velünk is hasonlóan furcsa. Időnként eszembe szokott jutni, mi van vele, éppen szülinapja volt, azután pár napra halt meg. Nekem eszembe jutott az illető és furán éreztem magam napokig... aztán jött a hír.

2022. jún. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Látom veletek is történt már ehhez hasonló, megmagyarázhatatlan dolog.


7-es, így igaz ahogy írod, az Istennel való kommunikációhoz nem szükséges másik földi halandó (pap) vagy épület (templom).


Amúgy régebben, egészen kb 19 éves koromig megrögzött ateista voltam. Senki nem tudott volna meggyőzni. Aztán történtek sorban olyan dolgok, amelyek elgondolkodtattak és teljesen más szemszögből kezdtem látni a világot.

2022. jún. 14. 00:07
 9/11 anonim ***** válasza:
37%

Sajnos szégyenként éli meg az ember az ilyen élményeket, mert az elit azt akarja, hogy az ember veszítse el ezt az extraszenzorialis képességét és csak az anyagi világ rabja legyen....

könnyen irányítható, manipulalható legyen, a szuksegletei által

Ezert fluorozzák a vizet, hogy a harmadik szemnek számító tobozmirigy elmeszesedjen....

2022. jún. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ez az utolsó mondat kicsit megfeküdte a gyomromat..
2022. jún. 14. 00:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!