Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Évek óta, ha eszembe jut...

Évek óta, ha eszembe jut valaki vagy valami akivel/amivel nagyon régen találkoztam az még aznap de legkésőbb másnap újra feltűnik az életemben. Ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Nem tudom van e erre valami kifejezés. Hatodik érzék talán

2019. febr. 23. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
szinkronicitás
2019. febr. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jelzés, hogy érkezik (üzi felsőbb énedtől álmodban/intuíció is lehet; de lehet akár ez a kettő ugyanaz is), vagy akár tudattalanul nem direkt bevonzod; vagy pedig tényleg szinkronicitás:)

Vagy pl tudod, fel lehet így kapcsolódni az "égi internetre', aki ügyes, és mer rá hagyatkozni a belső hangjára, intuíciójára; akkor ő leeht,hogy gyakrabban is kap ilyen elő(re)jelzéseket;mert pl szorosabb a kapcsolata a felsőbb énjével. Pl nekem már volt olyan, hogy tudtam, hogy valaki ott lesz; ahol, de egyébként aznap nem ő volt a munkahelyén beosztva; viszont amikor kiléptem az ajtón, mert konstatáltam, hogy nincs ott, mégsincs ott, akkor parkolt le a kocsijával a bejárat előtt. :) És már előző nap teljesen biztosra tudtam, hogy ott lesz:) Meg pl volt olyan, hogy én pl nagyon kívántam a mákos sütit; és biztos voltam benne, hogy anya hoz, és tényleg hozott is. Egyik kolléganője vitte, de nem ette meg, úgyhogy odaadta anyának, ő meg hazahozta:) Meg pl többször volt ilyen, hogy tök random eszembe jutott, hogy tök jó lenne valakivel találkozni,és még aznap még mászkálás közben összefutottam vele. :)

2019. febr. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem csak egyetlen olyan emlékem van amikor megmondtam ki hol van. Édesapám megbeszélésre ment de az autója tönkre ment gyalog kellett mennie a szomszéd faluba hogy buszra szálljon de leszarta egy madár és vissza fordult és én meg csak szórakozásból mondtam folyamatosan a testvéreimnek hogy éppen hol jár apa. És mikor mondtam hogy most lép be a kapun tényleg akkor lépett be a kapun. És a lényeg hogy mondtam anyának akkor menjünk strandra. Apa belépett a házba és közölte anyával hogy csomagoljon mert megyünk strandra. De én ezt annak tulajdonítottam hogy igen apás voltam és nagyon is hasonlítunk egymásra (gondolkodásmód, intellektus).
2019. febr. 24. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!