Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Éjszakai kopogások. Mi lehet ez?

Éjszakai kopogások. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Tégla lakás, 4.emelet.

Full egyedül élek. Itt lakok 30 éve, jól ismerem a lakás és környék zajait, de pár hónapja feltűnt egy újabb dolog. Gyakran visszatérő jelenség, hogy hajnali 3 körül elkezd valami kopogni, olyasmi a hang kicsit, mintha a műanyag ablak párkányon koppannának kisebb nagyobb esőcseppek, viszont eső nem volt és a hang nem kintről jön, sokkal inkább az asztalom felől, ott esetleg a klaviatúra adhat ilyen hangot, ha gépel valaki. De hát nincs aki piszkálhatná. Egér nincs bent. Háziállat sincs. Most éjjel is vagy fél óráig hallgattam, nem tudtam miatta aludni, rossz érzés fog el olyankor, de nem merem megnézni mi az, mert olyan érzés mintha lenne bent "valami".

Előtte pedig tök jót álmodtam és nyugis, jó hangulatom volt, aztán jőtt ez a szokásos kopogás kb fél óráig szokott tartani. Padló, bútor ha kopogna, az nem rendszeresen 3 körül csinálná, hanem rendszertelenül. Nem szomszédtol jön a zaj.

Sokszor van jelenlét érzésem, hirtelen támadó veszély érzetem hajnal 3 körül, de nagyjából a hajnal 1-4 óra közötti időszak több okból is elég para. Amúgy két családtag ebben az idő intervallumban halt meg itt a lakásban, de ezek a hajnal 3 körüli észleléseim már a halálesetek előtt jóval is rendszeresek voltak. Csak más más jelenséggel társulnak, most az asztalom felőli kopogás van egy ideje. Nagyon fura az egész. Szeretnék már végre nyugalmat.


2023. júl. 27. 08:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Hülye szomszéd. Addig jó, amíg nem kezdi a másik a csövet verni...
2023. júl. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mikor takarit valamelyik és bökdösi a csövet, azt már ismerem, de egész más hangja van. Ez teljesen olyan, mintha a billentyűzeten vagy asztalomon kopogna.
2023. júl. 27. 09:13
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

Nekem is pattog az ablakparkany meg az ablak is.en megoldottam a rejtélyt .

Szentjánosi bogarak szállnak neki az ablaknak(kifigyeltem,mert nem hagyott nyugodni )

2023. júl. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
87%
Csőhálózat hőtágulása(összehúzódása) okozhat ilyet, kicsit pattogó-kopogó hangot.
2023. júl. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mindig kb azonos időpontban?
2023. júl. 27. 09:41
 6/12 anonim válasza:
92%
Igen, mert ugyan azt nem hallod, hogy esetleg az egyik lakásban zuhanyoznak..mert reggel megy dolgozni valaki..használja épp a melegvizet..erre gondolok.
2023. júl. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ja, az lehet esetleg.
2023. júl. 27. 09:50
 8/12 anonim ***** válasza:
92%

Nekem a tégla lakásban az hallatszott át a legjobban, amit közvetlenül a fal mellett csináltak. Pl a szomszéd hülye gyereke hajnalban játszott vmi lövöldözős szarral és a falnak volt a gépasztal tolva. Folyamatosan hallottam, ahogy csapkodja a billentyűzetet meg káromkodik.


Amikor elköltöztek, egy viszonylag csendes csaj költözött be, tőle mindig azt hallottam át, mikor porszívózott és a fal mellett húzta el, olyan volt, mintha nálam ütögetné a parkettát.


A másik ilyen az volt, amikor a konnektorba akarta bedugni a töltőt és nem talált bele elsőre, teljesen olyan volt, mintha nálam kaparászná a falat valami.

2023. júl. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
4%
Megnyitott a hadsereg egy titkos dimenzió kaput, amin át jött egy kopogtató szellem. Próbálták eltűntetni a nyomokat, de kopogás meg maradt.
2023. júl. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%

"de nem merem megnézni mi az" hát pedig azt kéne, még ha ijesztő is. Kapcsold fel a villanyt és menj oda, derítsd ki, hogy honnan jön a hang.

Valakit esetleg nem tudsz meghívni magadhoz ott aludni? Úgy biztos nyugodtabb lennél az akcióhoz.

2023. júl. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!