Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Éjszakai kopogások. Mi lehet ez?

Éjszakai kopogások. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Tégla lakás, 4.emelet.

Full egyedül élek. Itt lakok 30 éve, jól ismerem a lakás és környék zajait, de pár hónapja feltűnt egy újabb dolog. Gyakran visszatérő jelenség, hogy hajnali 3 körül elkezd valami kopogni, olyasmi a hang kicsit, mintha a műanyag ablak párkányon koppannának kisebb nagyobb esőcseppek, viszont eső nem volt és a hang nem kintről jön, sokkal inkább az asztalom felől, ott esetleg a klaviatúra adhat ilyen hangot, ha gépel valaki. De hát nincs aki piszkálhatná. Egér nincs bent. Háziállat sincs. Most éjjel is vagy fél óráig hallgattam, nem tudtam miatta aludni, rossz érzés fog el olyankor, de nem merem megnézni mi az, mert olyan érzés mintha lenne bent "valami".

Előtte pedig tök jót álmodtam és nyugis, jó hangulatom volt, aztán jőtt ez a szokásos kopogás kb fél óráig szokott tartani. Padló, bútor ha kopogna, az nem rendszeresen 3 körül csinálná, hanem rendszertelenül. Nem szomszédtol jön a zaj.

Sokszor van jelenlét érzésem, hirtelen támadó veszély érzetem hajnal 3 körül, de nagyjából a hajnal 1-4 óra közötti időszak több okból is elég para. Amúgy két családtag ebben az idő intervallumban halt meg itt a lakásban, de ezek a hajnal 3 körüli észleléseim már a halálesetek előtt jóval is rendszeresek voltak. Csak más más jelenséggel társulnak, most az asztalom felőli kopogás van egy ideje. Nagyon fura az egész. Szeretnék már végre nyugalmat.


2023. júl. 27. 08:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
88%
Meleg nyár, panel, hajnal 3 a leghüvösebb óra pirkadat előtt. Nappal a melegben kitágul a műanyag, éjjel összehúzodik, pattog. A fa is szárad lassan.
2023. júl. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Büdösbogarak násztánca.
2023. júl. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!