Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kocsival utaztunk két város...

Kocsival utaztunk két város közt, én az anyós ülésen és egy ismerősöm vezetett. Hirtelen bevillant egy kép hogy élénk fog ugrani egy őz. Ahogy ezt kimondtam úgy is lett. mi volt ez?

Figyelt kérdés
nem láttam előtte az őzet, nem az utat néztem, semmi őzzel kapcsolatos dolgot nem láttam és nem is hallodtam. Elképzelhető hogy láttam a jövőt? Vagy ez mi lehetett?

#látás #jövő #Biztosan van magyarázat #Ésszerű magyarázat
2023. aug. 7. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

Ha észszerű magyarázat kell, akkor szimpla véletlen.

Ha jövőbelátásra és hasonló baromságokra vágysz, át kell tetetni a kérdést az ezotéria kategóriába.

2023. aug. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Véletlen. Most volt a napokban a hírekben, hogy a vadkár az autós felelőssége lesz mindig, emiatt friss beszédtéma. Így akár tudat alatt is benned van, hogy ilyen helyzetbe kerülhetsz, ezért a gondolat vagy megjegyzés nem a semmiből jött. Akár láthattál valamit útközben, ami hatással volt a gondolat megszületésére, ha az út is meg van jelölve figyelmeztetéssel azt is láthattad, így alapból számítani lehet erre.


Biztos, hogy nem a jövőt láttad.

2023. aug. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Grimfox ***** válasza:
55%
Ha pár másodpercen belül meg is történt, de nem azonos időben azzal, hogy bevillant, akkor előérzet. Igazából nem a jövő, mert ilyen rövid idő alatt már elkerülhetetlen, és megváltoztathatatlan. Sem az állat, sem a sofőr nem tudott mást tenni az alatt a pár pillanat alatt. Ha a tényleges jövőről lenne szó, akkor még olyan időpontban ugrott volna be kép, és az ötlet, hogy elétek megy az őz, amikor még sem az őz, sem ti az autóval nem voltatok közel egymáshoz, azaz amikor még változtatható a dolog. Ettől függetlenül, ha tényleg így történt, és nem csak az emlékezeted torzult a hirtelen helyzet hatására, akkor ez sem szokványos esemény.
2023. aug. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%

Én megálmodtam a jövőt és amikor felébredtem, ott volt előttem.

Nem vicc, emlékszem rá.

2023. aug. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Egy őz volt.
2023. aug. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 hosszúhajú ***** válasza:
47%
megérzés. van akinek néha van, van akinek sokszor, van akinek állandóan ( médium ) . neked most volt egy.
2023. aug. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
8%
Te vagy a messiás. Próbáld ki tudsz-e repülni, lehetőleg a 10. emeletről.
2023. aug. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérem ne buzdítsunk senkit öngyilkosságra!
2023. aug. 8. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
15%
De ha egyszer szuperereje van?
2023. aug. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!