Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha vki magasnak nevezhető...

Ha vki magasnak nevezhető szintet ért el, de támadás alatt áll, akkor kilépéskor (halál/átlenyegülés) melyik a fontosabb, hogy milyen tudati állapotot valósított meg vagy az, hogy entitás van rajta?

Figyelt kérdés

Illetve az entitás (démon) bele tudja magát szőni valakibe?


Halálkor, kilépéskor le tudja úgy húzni az entitás, hogy ne a felső csakrán keresztül távozzon, hanem pl az egyes vagy kettes csakrán?



2023. aug. 8. 08:39
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Ilyenkor mondják, hogy az a fontos miben hisz az illető.
2023. aug. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg magas szinten vagy, akkor gondolod, hogy egy démon le tud húzni?
2023. aug. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Ez nekem egy kicsit magas, mindjárt leesek és szörnyethalok.
2023. aug. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
25%
Innen aztán lehetne szedegetni a kórházaknak
2023. aug. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
#4 Hát igen. :D
2023. aug. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%

Átlényegüléskor támadás alatt állsz, akkor azért lényegülsz, hogy onnan megszüntes a támadást.


Hogy halálkor mi van, lényegtelen, mert vigyáznak rád.


Teljesen mindegy min keresztül távozol, valamint ez nem így működik a valóságban. A valóságban ahogy lekapcsolódsz a testedről, az alatta lévő rétegek haszbálata kiteljesedik. Nincs ilyen távozás, ahogy azt megfogalmazod. Valamint démon támadás és halál együttes időpontjáról nem is hallottam még. A demon támadások az életbe kellenek, miért jönne akkor, amikor valaki haldoklik, és az angyala úgy is a kezébe veszi a dolgokat. Lehet ezért, nem tudom, de ez fura.


Minden nem fizikai bele túdja magát szőni másba. Te is, amikor szellem leszel. Ez a kapcsolódás, hogy figyeljetek egymásra azzal, akit célzol.


Az utolsó kérdésed nem értem.


Az számít, milyen létező az, aki meghal. Mindegy, mit ért el, az csak egy része.


Az átlényegülés pedig teljesen más téma, mint a kérdéseid.

Olyankor éppen csinálsz valamit, mindegy mi volt korábban, éppen gyakorolsz, az számít éppen hol tartasz, és mit csinálsz/hogyan gyakorolsz.

2023. aug. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%

Nem bírom a hülyéket..Fél évvel ezelőtt már ugyanezt megkérdezte csak máshogy..Akkor mindenki elmondta neki,hogy baromságokat kérdez és ferde a hitvilága de nem hitte el,sőt senkinek semmit, akkor meg megérdemli a sorsát....

Az a "démon" a saját személyiségrésze mint kiderült mélyen eltemetve,letagadva ő meg azt hiszi,hogy angyali szamádhik@rvaanyja szinten van,mert több szakember is ezt közölte vele,glóriával rendelkezik stb...DE:


Akkor miért van még itt???

Nincs olyan,hogy a csakrán keresztül távozik valaki a Nirvánába,ezt is a démona találta ki ő meg elhiszi..nemde cukorfalat?Meg sokminden mást is..

Szakembert is linkeltem,fogadjunk lepattintott,mert menthetetlen vagy...


Te csak a démonoddal együtt fogsz távozni ha tetszik hanem..Majd megérted.

2023. aug. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!