Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ebből a különös (igaz) történe...

Ebből a különös (igaz) történetből készült vajon film?

Figyelt kérdés

Videot láttam az egyébként megtörtént esetről régebben, sajnos nem sikerül visszakeresni..

Szóval a video az alábbi esetet meséli:

Ha jól emlékszem, Amerikában egy ritkábban lakott településen egy tó vagy folyó közelében élt egy család. Egy kisfiuk volt. A fiucska szeretett lejárni a vízhez, mígnem egyszer vízbe fúlt. Az anyuka sehogy nem tudta feldolgozni a kisfia elvesztését és teljesen elszigetelődött mindenkitől. Faágakból eszkábált egy "babát", aminek oltárt készített. Ugy emlékszem végül a nő eltünt vagy meghalt. Minden esetre az ezer éve üres és elhagyatott házból érkezett a rendőrségre telefonhívás többször is, így kimentek megnézni. Nem volt ott senki.

De megtalálták a fura bábut valamiféle spirituális szövegek mellett és fenyegetőnek jellemezték a ház hangulatát.

Nem tudom már, mi a video cime, "létrehozni valamit" én így emlékszem, ez lehetett a címe, de így nem található, bár itt lehet, hogy én keverek valamit... . Na szóval, ha valakinek ismerős a sztori és létezik ebből rendes filmes változat is, akkor légyszi egy linket vagy címet. Köszönöm :)


2023. aug. 9. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen én is hallottam róla. Megrpóbálom megkeresni
2023. aug. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2023. aug. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2

Köszi szépen, de nem erre gondoltam. Nem ilyen baba.

Hanem sima botokbol lett ősszetákolva mint egy pálcika ember és felöltöztette a nő. És hát úgy tűnik, talán valami tulpa szerűséget akarhatott létrehozni, ami talán balul sült el...

Ebben a történetben egy bábu volt csak, bent a házban, nem egy szigeten.

2023. aug. 9. 21:41
 4/6 A kérdező kommentje:

Miért került át a kérdésem ide?? Direkt a szórakozás, filmek kategóriába raktam. Ez nem valami ezo kamu, hanem megtörtént eset.

Na mindegy, hatha valakinek beugrik mi a történet címe. Elfelejtettem a video címét meg a család nevét, akikről szólt. Már régebben néztem. Pár hónapja.

2023. aug. 10. 16:38
 5/6 A kérdező kommentje:

Na megvan a video.

Nem lett esetleg megfilmesítve a történet?

Nagyon különös, bár sajnos tragikus is.


Amúgy mit gondoltok róla, ha már az ezo témakörbe került?

Ami nekem sehigy sem illikba képbe, hogy a levelet elvileg az anyuka írta, aznap, mikor a hívas a rendörségre befutott. De hogy lehetett a levélen aznapi dátum, ha akkor a nő már mumifikálodva volt?

Ha meg kamu lenne a történet, akkor csak nem tennének bele ilyen logikai bukfencet?

2023. aug. 10. 17:44
 6/6 A kérdező kommentje:
2023. aug. 10. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!