Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki ért a...

Van itt olyan aki ért a számmisztikához? Miért látom ugyanazt a számot mindenhol?

Figyelt kérdés
Egyébként nem mondanám magam túl spirituális embernek, de mindenhol a 27-es szám jön szembe. A telefonom 27%on közben pont 12:27 van, szinte minden órában ranezek 27kor,sokszor úgy, hogy nem is akarom megnezni az időt. A mikroban melegitek vmit és 27 mpnél nézek rá, megyek az utcán és a 27es hazszamra egyszerűen rafordul a szemem... Es még sorolhatnám, ez körülbelül 1 éve zajlik sűrűbben, de már előtte is feltűnt. Hiába kerestem rá, magáról a számról szinte semmit nem találok sajnos, pedig ez már biztos, hogy nem lehet véletlen, sőt nekem már kezd kicsit ijesztő is lenni.. :)
2023. aug. 11. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

"biztos, hogy nem lehet véletlen"


De.

2023. aug. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Véletlen
2023. aug. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%

Szia. Érdemben nem tudok segíteni, viszont azt gondolom van jelentősége. Nálam is ugyanez a helyzet csak a 36-os számmal. Bár nekem van mihez kötni, mert anyukám 36 évesen hunyt el. Nem tudtam az évek alatt sem rájönni, hogy mit akar ezzel "üzenni"...ahogy írtad, telefon 36%, óra 36 perc, ház szám 36, kilométerkő 36... napokig sorolhatnám. És nem...nem fókuszálok rá. Nemrég voltam a családommal nyaralni. Vizi ugráló vár pipa...gyerek kapott úszómellényt mert azzal lehetett használni az ugráló várat...36-os számozással a hátán....nem véletlen...biztos vagyok benne.

Kedves kérdező...próbálj meg visszaemlékezni a múltra...van e bármi ami a 27 számmal kapcsolatos...

Hány éves vagy most?

2023. aug. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%

"azt gondolom van jelentősége"


Ezzel szemben itt a valóság:

[link]

2023. aug. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%
Magyarul: megerősítési torzítás.
2023. aug. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kései Sirató ***** válasza:
89%
Véletlen, de a helyedben vennék lottót és a 27-est bejelölném, és a 2-est és a 7-est is és a két számjegy összegét, azaz a 9-est is. és a 2x7-et is , azaz a 14-et.
2023. aug. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
11 11
2023. aug. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!