Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen spirituális,szellemi...

Milyen spirituális,szellemi okai vannak,ha valami nem akar összejönni,ha soha semmi nem sikerül?

Figyelt kérdés

2023. aug. 11. 13:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
74%
#10 Számomra sajnos az a gyanús, ha valakiben semmilyen kérdés nincs. Ilyenkor szokott kiderülni, hogy azt hiszi mindent tud, de inkább csak arrogáns.
2023. aug. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
#11 De ha adeptusnak gondolja magát, akkor kevesebb kérdés lenne várható el tőle.
2023. aug. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Önismererthiány, kevés figyelem, túl akaratos próbálkoz.(?)
2023. aug. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Kérdezed meg a felettes énedet
2023. aug. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

3-as miért van "jó" karma is????


A karma/sors az relativ. Mesélek egy saját sztorit. Felmentem a hegyekbe, defektet kaptam, és mivel nem akartam 20 valamennyi km tolni a bringát hazatelefonáltam, fater feljött értem kocsival és hazavitt. Miközben jöttek fel a hegyre, felfort a nyári melegben a kocsi aminek néhány napja volt hűtő cseréje és rosszul lett légtelenítve az autó, de a faluban volt több közkut, volt honnan potolni a felfort vizet. Következő hétvégén mentünk balcsira, ha ez a defekt nem lett volna, akkor valószinűleg az autópályán for fel a kocsi vize, ne ott meg nem lett volna miből potolni a vizet, így lehet megföztük volna a motor. Szóval egy alapvetően rossznak tünő dolog is lehet jó, ha a nagy egészet nézzük, tanulási folyamat.

2023. aug. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Ősi kínai történet


Egy földművesnek egyetlen öreg lova volt, amit földje megmunkálására használt. Egy nap a ló elfutott a hegyekbe, és amikor a földműves szomszédai meghallották, sopánkodtak a földműves balszerencséjén. "Balszerencse? Jószerencse? Ki tudja?" - mondta a földműves.


Egy héttel később a ló visszatért a hegyekből egy egész ménessel, és ezúttal a szomszédok gratuláltak a földművesnek a jószerencséjéhez. "Jószerencse? Balszerencse? Ki tudja?" - mondta a földműves.


Aztán, amikor a földműves fia próbálta betörni az egyik vadlovat, leesett a ló hátáról, és eltörte a lábát. Mindenki úgy vélte, hogy ez aztán igazán balszerencse. Csak a földműves nem, aki így szólt: "Balszerencse? Jószerencse? Ki tudja?"


Pár héttel később a hadsereg bevonult a faluba, és minden épkézláb fiatalembert arra kényszerítettek, hogy elmenjen a véres háborúba. Amikor látták, hogy a földműves fiának el van törve az egyik lába, megengedték, hogy otthon maradjon. Mindenki nagyon örült a földműves jószerencséjének. "Jószerencse? Balszerencse? Ki tudja?"

2023. aug. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Az ego hátráltat
2023. aug. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
#17 Ezt akár én is írhattam volna, annyira találó!
2023. aug. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van.. ge**i ego nem hagy élni, egy rabszolgát csinált belőlem :(
2023. aug. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Akkor le kell döfni a ge*i egódat egy lándzsával, meghalni és megszületni a valódi Éned felé.
2023. aug. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!