Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Meg lehet megszakítani a...

Meg lehet megszakítani a köteléket valakivel?

Figyelt kérdés

Még a múltban volt egy bizonyos személy aki szerepet játszott az akkori életemben. Viszont most már nem. Nem szeretném látni. Volt olyan hogy megláttam és akkor szándékosan azt színleltem mintha nem venném észre, direkt megfordultam vagy elnéztem úgy tettem mintha nem is láttam volna.

Tudom hogy ez gonosz dolog tőlem, de azt szeretném hogy tűnjünk el és ne is lássuk egymást soha az életben!

Ha meghalunk akkor a túlvilágon fogok találkozni vele? Ha igen akkor lehetséges hogy ott ezt vissza fogom kapni amit tettem vele? Vagy esetleg ha újraszületünk egy következő életbe akkor valamilyen formában lehetséges hogy újra találkozunk és jóvátehetem neki ezt az egészet?



#lélek #múlt #kötelékmegszakítás
2023. aug. 12. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit követtél el ellene? Ennyit, hogy nem akartad észrevenni, vagy azért nem akartad észrevenni, mert bűntudatod van valami miatt?
2023. aug. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Éld az életed most. Ne ragaszkodj hozzá, ne gondolkozz rajta. Légy jobb, és majd tzdod, mit hogy tegyél jóvá. Halálod utáni dolgokkal ne foglalkozz, ott majd annyira bölcsen és tisztán szemlélsz majd, tudod mit tégy.
2023. aug. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen
2023. aug. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%

Miért szeretnél eltűnni?

Miért szeretnéd jóvátenni?

Úgy érzed hogy hibáztál?

2023. aug. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!