Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit akarhatott ezzel üzenni?...

Mit akarhatott ezzel üzenni? Szerintetek békességre lelt édesanyám?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Édesanyám 1 hónapja hunyt el. Nagyon megrázott engem ez, de elfogadom és hiszem, hogy jobb helyen van immár. Viszont többször is álmodtam vele... Először miután megtudtam,hogy meghalt rá 1,5hétre kb azt álmodtam hogy sétáltunk a temetőben és kért mutassam meg neki mert ő nem hiszi el, én pedig kérdeztem hogy a sírodat és azt mondta neki nincs olyan.. aztán bementünk a halottasszobába ott feküdt csak előttem ahogy láttam de eközben álltunk egymás mellett és mondta hogy ez nem ő csak nagyon hasonlít rá.. azután a temetés előtti éjjel azt álmodtam hogy írt nekem üzenetben hogy holnap 10:30kor indul(akkor kezdődött a temetes) és hogy nagyon szeret üzent a mamamnak is.. Ma reggel mielőtt kinyitottam volna a szemem, láttam őt magam előtt abban a rubában, amiben utoljára.. és az arcát egyre közelebbről, nagyon nevetett szinte már röhögött aztán felkeltem..

2019. ápr. 12. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt akarta üzenni, hogy szeretné, ha nem törne meg a távozása, és hogy nagyon szeretné, ha megtalálnád a helyed a világban, szeretné, ha boldog lennél.
2019. ápr. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Illetve igy probalta meguzenni neked, hogy nincs “halal”. Csak a teste nem el mar. De o amonnan is veled van es szeret. A papam is ugyanezt csinalta. Alomban kommunikalt velem is es a tesommal is. Ezek nem hetkoznapi almok. Igy tud a szelleme kapcsolatba kerulni veled. De egy ido utan atkelnek a fenybe amit a koznyelv Mennyorszagnak hiv.
2019. ápr. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
57%

Szerintem ezek nagyon kedves és szép emlékű álmok édesanyáddal.

A legutolsó álmod pedig nagyon megfogott, nagyon kedves és szép mozzanat.

Nagyon biztos lehetsz benne, hogy édesanyád békességben távozott és az útja végén békességre, boldogságra és örömre talált és úgy gondolom, hogy szerette volna azt, hogy te is lásd a boldog és örömteli arcát, hogy így emlékezz rá örömteli arccal és boldogan, hogy megnyugodjon a lelked. Szerintem ezért álmodtad ezt, úgy gondolom ez lehet az üzenet.

2019. ápr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Részvétem :(

Álmok útján akik eltávoztak, könnyebben tudnak az élőkkel kommunikálni, de ha te nappal beszélsz hozzá, azt nagy valószínűséggel érzékeli.Érzékeli (ha akarja) azt a közeget, amiben te még élsz, de ő már egy másikat is.Úgy tűnik,békességre lelt.

2019. ápr. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Részvétem :-(


Szerintem is üzenet, hogy jól van.

Én is szoktam találkozni álmomban a párommal, a legelső üzenete az volt, hogy ne akarjak menni utána, jól van, vele van egy kórházi betegtársa is, hagyjam békén, nekem semmi keresnivalóm ott...kicsit kegyetlenül is hangzott, de van két gyerekem akik miatt muszáj élnem...ezt akarta vszínü határozottan a tudtkmra adni. Azóta is többször jött, általában ha már teljesen összetörök; mindig a betegsége van képben és szól, hogy meg fog halni :-( Nagyon nem voltam felkészülve erre és váratlanul ért, talán ezért...

2019. ápr. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én személy szerint nem hiszek ezekben az isteni dolgokban de ahogy az irásodban láttam és amit letudtam szögezni hogy nagyon jó kapcsolatod volt anyukáddal és ezek az álmok arra utalnak hogy elválaszthatatlanok voltatok

És még mindig melletted érzed őt

2020. nov. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!