Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Egy mérgező férfi nő barátságb...

Egy mérgező férfi nő barátságban, miért történhet ilyen bevonzottam?

Figyelt kérdés
Most jöttem rá hogy hónapokig kihasznált érzelmileg, hitegetett hogy én kellenék neki párjának, ha majd otthagyja a jelenlegit, gondjai voltam támogatásomat kérte, bulikban rámmászott, de többet nem akart. Sajnos akkor még hittem neki, viszont idővel rájöttem hogy kihasznál minden téren, csak a támogatásom kellett. A főnököm volt ráadásul. Tudtam hogy ennek véget kell vetnem, mert ez nekem nem jó. Munkahely váltáson gonolkoztam már. És arra koncentráltam hogy a sors valahogy oldja meg, vessen véget ennek a kellmetlen, kihasználós, kapcsolatnak. Majd lett új párja is, végre nem keres engem. Képzeljétek leszámolt múlt héten a cégtől. Néhányszor már történt velem hasonló hogy koncentráltam valamire, és bekövetkezett, mert káros volt számomra, ez is a sors keze lehetett? Létezik ilyen?
2023. aug. 17. 13:27
 1/3 anonim válasza:
Biztosan be vonzottad. Velem is szokott ehhez hasonló megtörténni. Bár nálam mindig beválik, de nem úgy, ahogyan én elképzeltem...
2023. aug. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vagy lehet annyira pancser vagy, hogy az ilyen embereket vonzod.


Vagy ezzel a magyarázattal az a gond, mert közvetlen magadra hárítod a felelősségvállalást?

2023. aug. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nincs olyan, hogy a sors keze vagy bevonzas. Dolgozz az onbecsuleseden, mert jelenleg kb. a nullan allhat, ha engedted, hogy igy banjanak veled. Menj el pszichologushoz, barmire, ami segithet, mert felnott no vagy, nem gyerek, ez igy nem mehet tovabb, felelos vagy sajat magadert.
2023. aug. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!