Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vajon létezik a vonzás törvénye?

Vajon létezik a vonzás törvénye?

Figyelt kérdés

Miért van az amikor gondolok egy városra hirtelen megjelenik egy személy,vagy egy videó,esetleg egy leírás arról a városról?

Tegnap kaptam meg az új munkámat az egyik munkatársamat láttam meg az utcán pedig nem ismerem csak látásból valahogy a munkahelymre gondoltam.Megláttam az illető személyt megnyugodtam.Miért van ez? Előre is köszönöm a választ!


2023. aug. 18. 21:35
 1/4 Grimfox ***** válasza:
100%
Ez nem a vonzással kapcsolatos. Ez inkább amolyan előérzet. Nem azért jelenik meg az adott dolog, mert gondolsz rá, hanem fordítva. Azért gondolsz rá, mert hamarosan meg fog jelenni. Amennyiben nem csak általános eseményeket kötsz össze tévesen, akkor ez inkább az intuíció témaköre, mint a vonzásé.
2023. aug. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Honnan jön ez a megérzés?
2023. aug. 18. 21:48
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Olyan velem is volt többször hogy “éreztem” hogyha most megyek el otthonról, akkor bele fogok futni abba akibe nem akarok mert nem is akartam hogy bárki tudja hogy hol tartózkodom épp.

Kb percre pontosan akkor sétált ki a saját lakásából mikor én egy elkerülő úton mentem a dolgomra….

Én az ilyet nem tudom véletlennek venni

Amikor pedig odaértem ahova mennem kellett szinten szembesétált velem valaki akit nem akartam látni.

És mielőtt elindultam éreztem hogy lesz valami….


De én erre nem tudok hagyatkozni mert történt velem olyan rossz dolog is ami előtt teljesen nyugodt voltam, szóval ennyit a megérzésről

2023. aug. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Grimfox ***** válasza:
100%
A megérzés forrásáról megoszlanak a vélemények. Van aki szerint a tudattalanból ered, van aki szerint ez egy elhanyagolt szellemi érzék, ami csak a tudattalanon át tud érvényesülni, mert a tudat elnyomja. Olyan is van, aki amolyan külső sugallatnak tartja. Nincs teljes egyetértés.
2023. aug. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!