Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak ha a...

Mi lehet az oka annak ha a barátom köré szép csajok "esnek", én körém meg büdös emberek öregek?

Figyelt kérdés

Random az életben.

Pl ha utazunk.tömegközlekedésen biztos hogy felszáll pár csaj és pont a barátom mellé állnak, vagy ha postán vagyunk pont mellénk áll vmi nő, ha étterembe megyunk pont vele szemben ül le egy màsik aki lesi. Ezek teljesen véletlen sikerult helyzetek.


Ha én utazok pl buszon mellém erre leül egy büdös görény férfi, vagy egy penész szagú nagyi áll a nyakamra, ha postán vagyok vagy ügyintézni tele a posta is lerobbant emberekkel egyik sánta, másik aszott, harmadik egy meglett leélt idősebb nő soha olyan nincs hogy vmi átlag vagy helyes srác pont akkor jönne mikor én, pont egyhelyre szállnánk fel, pont egy helyen várakoznánk, ellenben a párom ha csak beugrik egy cigiboltba is pont egy rövidshortos csaj fog előtte állni a sorban. Ha én megyek vmi kisboltba meg lepukkant embereket kell várnom mire én kerülök a kasszához.


Vagy én teremteném meg az egészet esetleg azzal a tudattalan félelmemmel hogy a pasim csajok kozelébe kerül?



#bevonzott csajok
2023. aug. 22. 09:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
Állítólag aki nemi váladékot ken a füle mögé, az a személy jobban vonzza az ellentétes nemet. De légyszi ne seggpárlatot!
2023. aug. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%
Használj feromonos parfümöt és zuhanyozz sokat
2023. aug. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

Erre mit lehet válaszolni? Véletlen egy nő volt ott mikor ő buszozott, nálad meg véletlen egy öregember.

Nem értem minek kell szexualizálni normál hétköznapi élethelyzeteket.

2023. aug. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Pech.
2023. aug. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
ez eléggé rögeszmének tűnik.szorongás-meghajtású szerelemféltés. bizonytalanság, hogy mégsem vagy elég.
2023. aug. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

Mert a barátod csak a jó dolgokat jegyzi meg.

Te meg a rossz dolgokra koncentrálsz.

2023. aug. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
24%
Húha, megint zavarban vagyok. Nem tudom, hogy a kérdező milyen nemű. Azaz a két fiúbarát egyike a szép nőket vonzza, a másikuk meg nem vonzó a szép nők számára, vagy a különnemű pár férfi tagja köré sereglenek a nők, a kérdező nő köré meg az öregek és büdösek ??
2023. aug. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
19%

Akkor elmondhatom,hogy én meg a telefonáló,lepukkant, keserű képű 40+ os nőket vonzom be :)

Mindig azok jönnek mellém, de el is megyek onnan, nem bírom a locsogós búbánatos arcukat.

2023. aug. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
82%

Szépen beszélsz az idősekről, neked biztos nincs ilyen korú rokonod akit szeretsz. Meg is érdemled, ilyen kisugárzással taszítod a jó faszikat akiket szeretnél magad köré. Ha szerencséd van talán te is megéled az öreg kort és a kutya se akar majd veled egy légtérben lenni, olyan büdös leszel.

És igen, a párod meg hamar le fog cserélni, ha mindig jó csajokat vonz maga köré.

2023. aug. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Te egy penészes néninél is rondabb vagy es belül rohadsz;)


A nagyim egy filigrán fitt üde szép ápolt igényes szupernagyi.

A pasim meg nem elhagyni készul éppen. Pontosan tudja kit választott és kiket nem;)


(Amugy meg tolem fuggetlen murphy is az hogy utolsokbol lesznek elsők és nem forditva.

Aki magasan van nagyot tud esni is. Ez csak a te kis 2 bites tézisedhez. Láttam már alfákat sírni..)

2023. aug. 22. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!