Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Büdös és rossz ízű a barátom...

Büdös és rossz ízű a barátom pénisze?!

Figyelt kérdés
ma sz*ptam le,de 5 percig tovább nem bírtam,mer iszonyat büdös és nagyon rossz ízű volt.. fel fordult még a gyomrom is,hányingerem volt,de nem mertem neki elmondani..://
2014. nov. 27. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
A férfiak péniszén termelődik egy kellemetlen szagú szmegma nevű anyag, ami ellen csak rendszeres tisztálkodással lehet "védekezni". Elég alaposan mosakszik a barátod?
2014. nov. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a víz és a szappan csodákra képes
2014. nov. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Ne fürgyé' le!
2014. nov. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát én bizony megmondtam volna neki, hogy bocsi, drágám, fürdöj meg, mert iszonyú büdös vagy.


Amúgy ez neki nem alap? A párom orál előtt mindig megmossa (meg én is a fogam-szám).

2014. nov. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
fürdik rendszeresen
2014. nov. 27. 20:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Megismétlem: fürödjön meg, vagy csak mossa le!
2014. nov. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hát ciki, nem ciki, én is küldtem már el pasit, hogy mossa meg, mert nem kellemes egy büdös f.aszt szopni, meg is mosta, végülis nem csinált ügyet belőle, mondjuk az is igaz, hogy én egy határozott lány vagyok, ha nekiállt volna hisztizni, akkor simán otthagyom. Egyébként maga a jelenség, hogy büdös lesz a nemi szerv (a nőké is) természetes folyamat, ezért szoktuk megmosni, én sosem hagyom az orált a férjemnek, ha nem fürödtem le előtte.
2014. nov. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem csak rendszeresen kell fürdenie, hanem mossa meg mielőtt te nekiállsz lesz.opni!
2014. nov. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2014. nov. 27. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!