Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátotok volt már, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátotok volt már, hogy befingott előttetek? Hogyan reagáltok rá ha igen? Az én barátom újabban rendszeresen csinálja és egyre kevésbé fogja vissza magát, neki ez "természetes".

Figyelt kérdés

Az én barátom az utóbbi időben állandóan gátlástalanul fingik előttem, vasárnap este velem aludt és reggel tegnap mikor felkelt olyan hosszan és erőltetve fingott, hogy azt hittem más is kijött belőle :/ Arról nem beszélve, hogy szörnyű büdös is volt és még sokáig érződött a fingszag. Mikor rászóltam, hogy ezt ne csinálja azt mondta én se tartsam bent nyugodtan fingjak előtte ez normális. De ezen össze is kaptunk, hogy az miért lenne normális, hogy felfordítom vele reggeli előtt az ember gyomrát? Én elmegyek wc-re ha kell valamit, nem fogom az ágyba engedni. Még ő állt neki feljebb, hogy jóhogy miattam nem fog felpuffadni és bélcsavarodást kapni korán reggel. Szerintetek ez természetes lenne? ti párotok is volt már, hogy befingott előttetek?


17/L



2021. nov. 2. 14:05
1 2
 1/15 Lazy Lover ***** válasza:
89%
Volt igen de ez természetes folyamat majd ha házas leszel akkor ez minden napos lesz
2021. nov. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom, anyu meg apu 27 éve házasok, de nem hallom aput fingadozni anyu előtt soha, sőt előttem sem csinálja, mert nem illik. Engem nem így neveltek, hogy szinte szarjak be a másik előtt már bocsánat :/
2021. nov. 2. 16:27
 3/15 anonim ***** válasza:
45%

A fiú nem fog róla leszokni. Kérdés, hogy meddig viseled el.

Tény, hogy hosszabban tartó kapcsolat esetén vagy házasságban a legtöbb ember nem tartóztatja magát és elereszti bármelyikük. Viszont ebben a fiúval ellentétes nézeteket vallotok, tehát nem lesz hosszú a kapcsolat. Neki kellene udvariasabbnak lenni és nem Neked engedni a nézetedből.

2021. nov. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem teljesen természeted dolog. Én úgy gondolok erre hogy nem illem kérdése, hanem csak szimplán nem fogod magad vissza, ergo nem játszod meg magad a párod előtt.
2021. nov. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem sem illő. Természetes, de udvariatlan. Egy két kicsi puki néha belefér, de az hogy konkrétan majdnem besz*rik az elég taszító.
2021. nov. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
Figyelj, kissé természetellenesen, prűden neveltek a szüleid. Egy jó kapcsolatban ez nem okozhat problémát, jót nevetnek rajta ( angol humor). Sőt tudnak egymás előtt pisilni, esetleg kakilni is, ha éppen úgy hozza az élet. A természetes folyamatok egy családban működnek. A szexben is ennyire visszafogott vagy? Gumikesztyüvel fogod meg a bájdorongot?🤣😱👍🎖
2021. nov. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

6


A fingással nem az a baj, hogy elengedi, hanem büdös is. És azt is szagolni kell utána, de nyilván a sajátja senkinek sem büdös, így ő elvan a fingszagban, én meg legyek rosszul. Nem bírom az ilyen erős szagokat amúgy sem, érzékeny vagyok rá és bunkóságnak tartom, hogy elengedi teljes erőből, pont mellettem, az ágyban. A szexhez ennek semmi köze, nem vagyok prűd, csak szimplán tanultam illemet, mit illik és mit nem.

2021. nov. 3. 10:18
 8/15 anonim ***** válasza:
22%
De ez nem az illem része hogy a párod előtt el mered engedni magad. Csak szimplán így neveltek, ami a későbbiekben szerintem hátrány lehet ha nems zokod meg mert az emberek nagy része el fogja magát engedni előbb utóbb és akkor sírhatsz megint hogy hát ez is milyen bunkó. Pedig nem, csak ez sokak szerint így természetes.
2021. nov. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%
#8 az hogy az ember el meri engedni magát, nem azt jelenti hogy elkezd igénytelenül viselkedni és leszarja mi hogy hat a másikra
2021. nov. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
44%
Kedves kérdező addig örülj, míg érzed a fing szagát! Ha már nem, az azt jelenti, hogy Covidos lettél és elment a szaglásod. Légy hálás a párodnak, hogy ezt az olcsó, pungálásmentes módszert használja egészség kontroll céljából. 🤣😱🦠👍🎖
2021. nov. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!