Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek egy életünk van,...

Szerintetek egy életünk van, amit kihssználni kell? Vagy a halál után van menny és pokol?

Figyelt kérdés
2023. aug. 23. 05:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy életünk van, amit kihssználni kell! Aztán halál után lehet menny és pokol… meg mindenféle.
2023. aug. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs menny, sem pokol.
2023. aug. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

12 nem tudhatod, onnan eddig senki nem tért vissza kivéve Jézust annak is minimum 1985 éve ha tényleg 38 évet élt.

Szoval igazából senki sem tudja mi van odaátt. Szoval mi a fszért foglalkozunk vele? Őszintén…

Félelemből? Lustaságból? Vagy ön hírből?

Lopikulat nem érdekli mi van a halál után mert nem számít.

Ezt az egy életet próbálja mindenki a maga módján a legjobban akar hittel, de főleg bűnbánat nélkül letudni. Mit számít mi van a halál után ha az életemben nem éltél? Ehelyett egy dogmatikus bezárkózott vagy tolzioalt életet élsz ahelyett hogy az élet alapvető szabajait betartva szabad életet élsz? Ehelyett ha vissza tekintesz a jeleneletedre megbánást tömkelege zúdul a nyakamba. Pl ra kellet volna mozdulnia. Meg kellett volna tennem. Nem kellett volt ezt tennem és bár ne így történt volna. Egy kbszott életed van hasznosan tenni valamit. A hallod után vagy lesz valami vagy nem. De ha véletlen reinkarnalodsz is azt amit ebben az életben elbsztál elszalasztottál kamatostul kapod vissza és ra adás ül az egy másik szájba krt élet amiben nem ezzel azaz az előző életed törlesztésének kellene toltened.

Bocs 12 nem neked szól de hosszu idő után elosszor ittam. És bár nem teljesen de neked adok igazat.

Hiszen legyen bármennyi életünk várjon bármi a síron túl előtte az életben csak és kizárólag EGY lehetosegunk van bármit tenni az életben… a jövőnkért! A többi k nem számít mert a jelen tudatunk az én ezt gcire nem éri meg mert a test és a személy a halálnak segítségével az enyeszetè avagy a multè válik.

Nem számít ki voltál atilla vagy a nap király. Az sem ki leszel az a fo hogy most ki vagy és hogy most kive válsz?

2023. aug. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan lesz, ha megszűnik az élet, mint egy filmszakadás.
2023. aug. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Angelion válasza:
Mert Isten annyira szereti a világot, hogy egyetlen Fiát adta oda, hogy senki, aki hisz benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen. János 3:16
2023. aug. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
15 szerint újra születsz egy másik testbe
2023. aug. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Remélem, a pokolba jutok, és ott olajban megsüthetem a gyerekkori ellenségeimet. Élvezném a sikításukat.
2023. szept. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!