Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogy találjak rá távoli...

Hogy találjak rá távoli távoli külföldi rokonra az alábbiak alapján?

Figyelt kérdés

Nem élősködni akarok. Amit tudok: mikor költözött és egészen pontosan hova, kb. mikor halt meg, külföldi felesége volt, gyereke nevét talán


Oldalakon nem jutottam semmire. (MyHeritage, FamilySearch)

Mi segítene a témában? Valamilyen külföldi magyar hivatalt vagy kanadai hivatalt Magyarországon felkeresni?



2019. jan. 12. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A vöröskeresznek van olyan szolgáltatása, hogy segít megkeresni kivándorolt embereket.


De ha a rokon már nem él, akkor nem egészen világos, hogy kit akarnál megtalálni.

2019. jan. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A leszármazottait.
2019. jan. 12. 20:53
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Áruld el miért?
2019. jan. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mert olyan kedvem van. :D Ez miért fontos? A nagyszülei ágak közül háromról ismerem a rokonokat, erről az egyről viszont senkit sem.
2019. jan. 12. 21:26
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A vörös kereszten át megpróbálhatod megkeresni a családot, de ha ök nem akarják felvenni veled a kapcsolatot, akkor nem adják meg neked az elérhetöségüket.

Esetleg facebookon is tudsz keresgélni, feltéve, hogy nem nagyon gyakori névröl van szó!

2019. jan. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Gyakori név sajnos, a facebookot már próbáltam. De a vöröskereszt jó ötlet, köszönöm.
2019. jan. 12. 22:08
 7/8 anonim ***** válasza:

'Nem élősködni akarok.'


Mire és kinek szól ez a vèdekezés szerű kezdeti mondat?! Mi vagy ki gondolná hogy te élősködni akarsz?!

Ezt elnagyaràznàd?

Hogy lehet így kezdeni egy személy (rokon) felkutatàsát?! Csodàlkozol gyanu áll fent az olvasóknak hogy ugyan mi lehet ennek hátamegett aki IGY NYIT ilyen témánál!

Ezèrt megkérdezem én is:

Mièrt, mi okból keresed mert az is simán lejön hatha már nem él ès te esetleg örökös lehetsz csak nem tudnak rólad

GYALÀZATOSAN ROSSZUL NYITOTTÁL KÈRDEZŐ

2019. febr. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7# Gazdagok voltak biztos! A mi családi körünkben is volt régen egy legenda hogy volt egy Amerikai gazdag nagybácsi nem tudom kimnek... De azt valamelyik rokon kitalálhatta régen....:D
2022. febr. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!