Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kisgyerekek látják a lelkeket?

Kisgyerekek látják a lelkeket?

Figyelt kérdés

Ma reggel sajnos nagybátyám elhunyt, 9 óra körül a házában,elaludt örökre


A rokon kislány aki kb 2,5 éves,megszólalt a játszótéren rá 1 órára úgy hogy senki nem beszélt az elhunyt nagybátyj-ról random hogy Ott van ...(nem írom le a nevét)


Ő látta volna őt? Ez hogy történhetett? Vagy csak véletlenül mondta volna?



2023. aug. 24. 00:53
 1/9 hosszúhajú ***** válasza:
48%
részvétem, sajnálom! és igen, pár éves gyerek még látja. állítólag minden pár éves. azért mert nekik még nyitva a harmadik szemük, magyarul nincsen meg bennük a szétválasztás hogy mi a valóság és mi a spirituális látás, ez csak később alakul ki az emberekben a nevelés és szocializáció során. elnyomjuk. vannak különleges emberek, akikben nem lehet elnyomni - theresa caputo...
2023. aug. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
Marhaság, babona, tanulatlan középkori ostobaság.
2023. aug. 24. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 ...Laci ***** válasza:
80%
A szomszéd 3 éves kisfiú is lát szellemeket időnként. Édesanyja mondta és teljesen hihetőnek tartom.
2023. aug. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Én annyit tanácsolnék, ha jó emberek vagytok, akkor mondjátok meg a kisgyereknek, hogy küldje el az idős nénit a túlvilágra, mert ha itt ragad neki nagyon rossz lesz
2023. aug. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Az is beszédes, hogy az idős ember elsőre egy gyereket talált meg a játszótéren. Pálfy Istvén ugrott be😅
2023. aug. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
93%

Egy távolabbi rokon temetésén az unokatesóm kislányát elvittem sétálni, mert nagyon nyűglődött. Három éves körül lehetett. Rámutatott egy sírra és azt mondta, néni. Nem tulajdonítottam neki túl sokat, láthatott valakit akár tevékenykedni a sorok között. Mentünk tovább, rámutatott egy másik sírra és azt mondta, baba. Odanéztem, és egy pár hónapos korában kislány sírja volt. Hátborzongató élmény volt.

A keresztlányom meg két éves volt, mikor az apukánk meghalt. Egyszer a szobájában molyolt, majd kiszaladt és húzott befelé a szobájába engem meg az anyukáját. Mutogatott az ablakra, hogy papi, papi, papi! Senki sem volt otthon, a szoba ablaka az üres udvarra nézett.

Személy szerint nem zárom ki azt sem, hogy láttak valamit, de azt sem, hogy ezek mind véletlenek.

2023. aug. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Grimfox ***** válasza:
90%

Nem minden gyerek, és nem minden szellemet. Ez a helyzet még egész érthető lenne, ha a történet igaz, mert rögtön a halál után történt.

Ritkán mondok nyíltan ellent más kommentelőknek, de a 4. tanácsát nagyon nem javasolnám. Nem szabad egy gyerekre olyasmit bízni, hogy egy szellemet igyekezzen meggyőzni. A felnőtt nem tudja, pontosan mit lát a gyerek, és a gyerek könnyen veszélybe kerülhet, ha olyasmit szólít meg, amit nem lenne szabad.

2023. aug. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%

Megeshet.


Amúgy szellem, nem lélek.

2023. aug. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ...Laci ***** válasza:
100%
Csodálom, hogy az imáról meg szó sem esett. Azok, akik 40 nap után sem tudnak elszakadni a földi világtól, ittragadnak. Az ima erejével lehet támogatni az eltávozott lelkeket, mert igen nagy szükségük van rá abban a hirtelen megváltozott létformában. Először egyikünknek sem lesz könnyű, ha egyszer átlép.
2023. aug. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!